You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

"Mīla kemperī": Alise un Rūdolfs spēruši nākamo soli savās attiecībās

Alise un Rūdolfs pieķerti skūpstāmies, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Jau iepazīšanās un piedzīvojumu šova "Mīla kemperī" pašā sākumā skatītāji ievēroja, ka starp Alisi un Rūdolfu ir izveidojušās simpātijas. Ceļojuma laikā tās tikai auga - pārējie dalībnieki bija liecinieki tam, ka abi nepārtraukti mīlinās, staigā sadevušies rociņās un velta viens otram ilgpilnus skatienus, taču neskūpstās. Pāris no tā sākotnēji ilgi atturējās, jo Rūdolfs gribēja, lai pirmais skūpsts ar Alisi ir ļoti īpašs, bet beigu beigās viņi tomēr nespēja pretoties savām vēlmēm un tika nofilmēti skūpstāmies turpat, kemperī.

Alise to komentē šādi: "Ak, jūs, mani pieķērāt. Ak, Dievs. Mēs runājām, ka pirmo skūpstu vajag tādu īpašu, bet nenoturējāmies. Ups. Mēs cietāmies, cietāmies, jo vajadzēja īpašu, bet tomēr emocijas un tas mirklis... viņš labi bučojas." Rūdolfs par notikušo izteicās īsāk, sakot, ka viņam notikušais tiešām ļoti patika.

Kā jau ziņots, Alisei intervijā ar 1188.lv pastāstīja, ka viņai nepatīk spēlēt spēlītes vai būt toksiskās attiecībās. Ja kaut kas tiešām patīk vai nepatīk, tad tā arī skaidri un saprotami pasaka. Neskatoties uz mūsdienu jaunatnes ātro attiecību un partneru maiņu, Haijima tic īstai mīlestībai un stabilām ilgtermiņa attiecībām: "Tieši tāpēc arī pieteicos dalībai "Mīla kemperī". Es ticu liktenim. Un jā, es ticu laulībām. Es gan neatbalstu laulības kā instrumentu otra cilvēka noturēšanai, jo tas ir nepareizi. Ja abi to vēlas, tad kāpēc gan nē. Man kā meitenei jau no bērnības ir tas sapnis apprecēties baznīcā, pie altāra, ar baltu kleitu, plīvuru, gredzenu un to visu. Laulības priekš manis nozīmē to, ka vīrietis apstiprina, ka viņš vēlās būt kopā ar mani. Protams, nav jāprecas, lai pateiktu, ka otru mīl vai sajustu tuvību. Laulības un gredzens nav obligāti vienādības zīme mīlestībai. Tas katram ir individuāli."

Zemāk atradīsi 1188 Play video ar kemperšova pirmā pārīša satuvināšanos. Iepazīšanās šovu “Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Atver arī šos rakstus:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...