Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī" zvaigzne Alise Haijima tic īstai mīlestībai

Dziedātāja Alise Haijima, privātais arhīvs

Dziedātāja Alise Haijima, privātais arhīvs

23. septembrī pie “STV Pirmā!” un izklaides platformas Tet+ skatītājiem nonāks vēl nebijis pašmāju iepazīšanās šovs “Mīla kemperī”. Tajā 11 puiši un meitenes metīsies galvu reibinošā attiecību spēlē un ceļojumā kemperos cauri visai Eiropai, lai atrastu savu īsto un vienīgo. Viena no "Mīla kemperī" ir muzikālajā šovā "X Faktors" iepazītā enerģiskā dziedātāja Alise Haijima, kura vēlās sev redzēt blakus vīrieti ar labu humora izjūtu, ambīcijām, atbildības sajūtu un koptu izskatu.

Alisei intervijā ar 1188.lv pastāstīja, ka viņai nepatīk spēlēt spēlītes vai būt toksiskās attiecībās. Ja kaut kas tiešām patīk vai nepatīk, tad tā arī skaidri un saprotami pasaka. Neskatoties uz mūsdienu jaunatnes ātro attiecību un partneru maiņu, Haijima tic īstai mīlestībai un stabilām ilgtermiņa attiecībām: "Tieši tāpēc arī pieteicos dalībai "Mīla kemperī". Es ticu liktenim. Un jā, es ticu laulībām. Es gan neatbalstu laulības kā instrumentu otra cilvēka noturēšanai, jo tas ir nepareizi. Ja abi to vēlas, tad kāpēc gan nē. Man kā meitenei jau no bērnības ir tas sapnis apprecēties baznīcā, pie altāra, ar baltu kleitu, plīvuru, gredzenu un to visu. Laulības priekš manis nozīmē to, ka vīrietis apstiprina, ka viņš vēlās būt kopā ar mani. Protams, nav jāprecas, lai pateiktu, ka otru mīl vai sajustu tuvību. Laulības un gredzens nav obligāti vienādības zīme mīlestībai. Tas katram ir individuāli."

Dziedātāja atzīst, ka viņas rakstur ir diezgan "spridzeklīgs", kas dažiem var šķist par daudz: "Pie tā ir jāpierod, it īpaši introvertiem cilvēkiem. Kas interesanti - īstenībā mani paši tuvākie draugi ir introverti. Viņiem sākumā no manis bija šoks, bet tad saprata, ka neiztaisos no sevis sazin ko - es vienkārši tāda esmu. Daudzi cilvēki to manu skaļumu pārprot kā izrādīšanos. Jā, es varbūt pirmajās iepazīšanās dienās cenšos būt tāda klusāka, bet tajā pašā laikā neuzskatu, ka man būtu jāslēpj sava būtība vai jāizpatīk visiem. Ja es neesmu priekš tevis, tad ejam katrs savu ceļu. Ir atšķirība starp pašpārliecinātību un iedomību. Man daudzi vīrieši ir teikuši to, ka, satiekoties ar pašpārliecinātu sievieti, kura lepojas ar savu darbu un izskatu, cieš viņu pašapziņa. Ir bijuši tādi gadījumi."

"Dalība "X Faktorā" ir mani ietekmējusi gan labi, gan slikti. Labi tā, ka tas man pavēra vairākas durvis, palīdzēja izveidot vairākas sadarbības, piemēram, ar dziedātāju Lauri Reiniku. Teiksim tā - uzmanības netrūkst. Bet tajā uzmanībā rodas arī problēma, ka ir grūtības veidot attiecības. Man ir grūtāk atrast sev pareizo romantisko partneri, jo ļoti daudz cilvēku nevar izturēt to uzmanību, kas man ir, vai vienkārši nesaprot, kāpēc man jābūt televīzijā vai negrib, lai es to daru. Ir tādi vīrieši, kas grib visu mani sev un negrib dalīties. Protams, ir arī tādi cilvēki, kuri veido ar mani attiecības tikai tāpēc, ka man ir šī uzmanība un viņu vēlās arī to iegūt. Man ir problēmas ar uzticību. Slavai ir arī ēnas puse," stāsta Haijima.

Izlasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...