You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

"Mīla kemperī" - otro pusīti meklēs militāristis, dziedātāja un latino dejotājs

"Mīla kemperī" 11 dalībnieki, "STV Pirmā!" publicitātes foto

Jau ceturtdien, 23. septembrī plkst. 21:35, pie “STV Pirmā!” un izklaides platformas Tet+ skatītājiem nonāks jauns, vēl nebijis iepazīšanās šovs “Mīla kemperī,” kas lutinās kaislīgu attiecību cienītājus un savērps piparotas intrigas. Tajā 11 puiši un meitenes metīsies izaicinošā mīlas spēlē un ceļojumā cauri visai Eiropai kemperos. Šova galvenais uzdevums – būt kopā ar savu “otro pusīti” un nokļūt galamērķī saulainajā Itālijā. Viens pāris, kurš izrādīsies pats saskanīgākais, varēs izvēlēties – baudīt romantisku ceļojumu divatā vai naudu? Interesanti, ko viņi izvēlēsies? Dziedātāja, baikere, juriste, latino dejotājs, reperis, video operators, militārists – iepazīsti piedzīvojumiem un dēkām atvērtus drosminiekus, kuri gatavi mesties nezināmajā, lai atrastu savu īsto un vienīgo.

Dziedātāja Alise (23)

Talantīgā dziedātāja Alise Haijima mīl ne tikai labu humoru, bet arī atklāj, ka viņas sirdi var iekarot par sevi pārliecināti puiši. Alise ir gatava ļauties piedzīvojumiem un kas zina, iespējams tieši šovā atrast savu īsto un vienīgo, kuru nebūs kauns parādīt arī mammai.

Baikere Elīna (27)

Simpātiskā sieviete aizraujas ar motosportu, bet pretējā dzimumā vispirms ievēro smaidu un apģērbu. Attiecībās viņa ir ļoti prasīga, taču tai pat laikā mīļoto gatava lutināt un “nēsāt uz rokām.” Lai arī šobrīd Elīna priekšroku dod restorānu maltītēm, viņa spriež, ka nākotnē varētu kļūt par izcilu mājsaimnieci.

Ugunsdrošības speciāliste Ivita (30)

Darba aizsardzības un ugunsdrošības speciāliste Ivita pirms 5 gadiem šķīrusies no sava dzīvesbiedra un nu ir gatava mesties jaunās attiecībās. Daiļava smej - tad, kad runa ir par attiecībām, par ugunsdrošību nevarot būt ne runas. Džekus Ivita vispirms vērtē pēc raženā auguma – īstajam un vienīgajam jābūt vismaz 1,90 metrus garam, lai viņa var justies kā maza pelīte.

Juriste Elīza (25)

Elīza sevi raksturo kā ļoti foršu dāmu ar šarmantām acīm, kuras ieskauj koķeti garas skropstas. Lai iekarotu viņas sirdi, čalim jābūt atvērtam un brīvi domājošam - tādam, kas spēj viņai “turēt līdzi” un nemulst, kad Elīza sāk runāt par cipīšiem jeb citplanētiešiem.

Studente Megija (19)

Efektīgā blondīne 7 mēnešus ir brīva no attiecībām un lūkojas pēc harizmātiska čaļa, lai abi būtu uz “viena viļņa.” Viņai ir svarīgi, lai puisis būtu gana jancīgs, ir brīvs no laulību važām un viņa īpašumā ir auto – jo bez tā čaļiem uz viņu neesot ko cerēt.

Metālapstrādes eksperts Rūdolfs (23)

Šķelmīgais vīrietis ikdienā nodarbojas ar metālapstrādi un smej, ka spēj ne tikai cietus priekšmetus ātri padarīt mīkstus, bet arī sievietes. Lai iekarotu Rūdolfa sirdi, dāmai ir jābūt apveltītai ar noslēpumainu acu skatienu un seksīgu balsi.

Reperis Toms (25)

Dumpīgais Toms prot ne tikai labi rīmēt, bet arī valdzināt sievietes. Viņš dievina meičas ar skaistu seju un pievilcīgiem apaļumiem.

Video operators Ronalds (35)

Ronalds lieki laiku netērē, liek visas kārtis galdā un atklāj - to, vai sieviete ir skaista, viņš vislabprātāk novērtē tad, kad viņa gozējas kaila vīrieša priekšā. Ronalds runā atklātu valodu – ja dāmas rīcība viņam nepatiks, to pateiks tieši acīs.

Militārists Dāvids (31)

Muskuļotais vīrietis sevi sauc par īstu karavīru, kurš nolēmis veidot ģimeni un gatavs “sašaut” visu dāmu sirdis. Sievietē viņš vispirms pievērš uzmanību runas veidam, bet par ideālu randiņu sauc tādu, kas noslēdzas ar “laimīgām beigām”.

Priekšnieks Edžus (29)

Edžus pārsteidz ar savu vienkāršību un šarmu, sakot, ka sievietes nevērtē pēc matu krāsas, bet gan personības. Vaicāts, vai ir gatavs iestūrēt arī laulības ostā, drosmīgi atbild - bijis gatavs jau vakar, jo tā dzīvē vajagot.

Latīņamerikas deju skolotājs Normunds (23)

Normundam ir svarīgi, lai sieviete, pirms metas attiecībās, iemīl un ciena pati sevi. Viņa sirdsdāmai jāpiemīt inteliģencei un “raksturiņam”.

Cik ilgā laikā pēc iepazīšanās var uzplaukt patiesa mīlestība? Vai tas, ka nemitīgi acu priekšā ir “kāds trešais”, ir kā papildus dzirkstele mīlas ugunskuram, vai gluži otrādi – iemesls skaļiem skandāliem? Ko darīt, ja viens un tas pats puisis iepatīkas vairākām dāmām? Bet attiecības saskanīgākā pāra starpā sašūpo bijusī vai bijušais? Uz tik kaislīgu intrigu nots jau 23. septembrī televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un izklaides platformā Tet+ startēs vēl nebijis vietēja satura veidotāja Tet studio piedāvātais attiecību šovs “Mīla kemperī”. Tajā uz spēles likta ne tikai mīlestība, bet arī romantisks “medusmēnesis” ārzemēs. Reizi nedēļā – ceturtdienās - “STV Pirmā!” demonstrēs jaunu pikantērijām un pārsteigumiem bagātu šova sēriju. Savukārt vēl plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošinās izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās pašiem drosmīgākajiem ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Zemāk atradīsi 1188 Play video ar ieskatu šova aizkulisēs!

Apskaties arī šo:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...