You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

"Mīla kemperī": Puiši dodas pirkt meitenēm vešiņu un placentas ampulas

Militārists Dāvids, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Militārists Dāvids, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Ceļojumu un iepazīšanās šova "Mīla kemperī" dalībnieki no Lietuvas pilsētas Kauņas aizceļoja uz Poliju. Esot ceļā, meitenes saprata, ka viņām nepieciešamas dažas preces no veikala - kā gan labāk pārbaudīt kavalieru noderību, ja ne sūtot uz iepirkšanās centru pēc vajadzīgā? Domāts, darīts, un katra sastādīja savu iepirkumu sarakstu. Elīnai bija nepieciešams apakšveļas komplekts, Megijai bija izbeigušās placentas matu ampulas, Ivitai vajadzēja skropstu tušu un sejas masku, Alise pasūtīja antiperspirantu un micerālo ūdeni, bet Elīzas sarakstā - skuvekļi un biksītes.

Normunds bija pats veiklākais no puišiem, jo ar "Google Translate" palīdzību ātri vien atrada Megijas placentas ampulas matiem, kamēr lielīgais Ronalds skropstu tušas un sejas maskas vietā paņēma vienīgi mākslīgās skropstas. Visgrūtākais uzdevums šoreiz iekrita tieši Dāvidam, kuram nebija nekādas nojausmas par Elīnas izmēriem. "Bija diezgan grūti tāpēc, ka poļi diezgan švaki runā krieviski, bet angliski es nemāku - neesmu nekāds valodu tulks, lai mācētu visādās valodās runāt. Nācās diezgan daudz ar žestu palīdzību paskaidrot to, ko man vajag," stāsta Dāvids, kuram bija jāmeklē mežģīņu apakšveļas komplekts.

Visi puiši, izņemot Ronaldu, vairāk vai mazāk tika galā ar dāmu iepirkumu sarakstiem. Zemāk skaties 1188 Play video ar puišu piedzīvojumiem veikalā, meklējot meitenēm nepieciešamās preces! Atgādinām, ka ceturtdienu vakaros “STV Pirmā!” un katru dienu ar īpašām sērijām izklaides platformas Tet+ skatītājus priecē nebijis pašmāju iepazīšanās šovs “Mīla kemperī”. Tajā 11 puiši un meitenes metas galvu reibinošā attiecību spēlē un ceļojumā kemperos cauri visai Eiropai, lai atrastu savu īsto un vienīgo. Šova galvenais uzdevums - būt kopā ar savu “otro pusīti”, lai, nokļūstot galamērķī, saulainajā Itālijā, baudītu medusmēneša cienīgu atpūtu. Jāpiebilst, ka balva ir viena, bet mīlai atvērto siržu krietni vairāk!

Ieskaties arī šajos rakstos:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...