You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Sirsnīgajam raidījumam “Pasaki to skaļi” jauns vadītājs

Roberto Meloni jaunais "Pasaki to skaļi" vadītājs, foto: 360TV

Roberto Meloni jaunais "Pasaki to skaļi" vadītājs, foto: 360TV

“Pasaki to skaļi” jaunajā sezonā paldies vārdiem iedvesmos un kopā ar iemīļoto TV personību Elīnu Fīrmani sirsnīgus dzīves stāstus uzklausīs jauns vadītājs - atraktīvais un allaž smaidīgais Roberto Meloni. Viņš raidījuma vadītāja krēslā sēdīsies Laura Reinika vietā, kurš uz laiku devies izglītoties uz Kolumbiju. Šova jaunā sezona pie kanāla 360TV skatītājiem nonāks jau 31. augustā un kā ierasts trešdienu vakaros plkst. 21:00 savedīs kopā divas sabiedrībā zināmas personības, kas spēcinās viena otru ar emocionāliem, no sirds sacītiem paldies vārdiem un pieredzi, no kuras smelties vērtīgas atziņas.

“Būt par “Pasaki to skaļi” vadītāju man ir liels gods un izaicinājums. Ne tikai tāpēc, ka tas ir viens no pozitīvākajiem raidījumiem Latvijā un pat pasaulē, bet arī tāpēc, ka jūtu lielu atbildību pret līdzšinējo vadītāju Lauri Reiniku Viņš ir īsts profesionālis un uzlicis īpaši augstu latiņu. Ceru ar vislabākajiem nodomiem uz laiku pārņemt stafeti no viņa, lai no visas sirds turpinātu vairot paldies spēku.” Saka Roberto Meloni.

Šarmantais itālis latviešu sirdis iekarojis ar savu pozitīvismu, humoru un atvērtību. Tieši šīs īpašības viņam noderēs arī “Pasaki to skaļi” vadītāja ampluā: “Man patīk klausīties cilvēkos, izzināt viņu skatu uz dzīvi, palīdzēt un uzklausīt. Dzīvojam laikā, kad visapkārt ir tik daudz satraucošu notikumu, skandālu un ķengu – šis raidījums ir kā īsta sirsnības deva. Tāpēc ar prieku palīdzēšu skatītājiem iepazīt raidījuma viesus, atklāt viņu dzīves pieredzi un to, cik nozīmīgs ir tik vienkāršs vārds kā “paldies.” bilst jaunais “Pasaki to skaļi” vadītājs Roberto Meloni, kuru raidījuma 5. sezonā ik trešdienu kopā ar Elīnu Fīrmani TV skatītāji varēs sastapt kanālā 360TV.

Unikālais, emocijām piepildītais šovs “Pasaki to skaļi” arī jaunajā sezonā sarūpēs vērtīgām sarunām un atklāsmēm bagātus brīžus. Katrs “paldies stāsts” nāks kā negaidīts pārsteigums, kas dāvā prieku, pārsteidz un silda sirdi. Arī jaunajā sezonā raidījums savedīs kopā gan mūziķus, gan aktierus, TV personības, sportistus un citus ļaudis, parādot, cik svarīgi, ka esam viens otram, atbalstām, iedvesmojam un palīdzam sasniegt arvien jaunas virsotnes. Lai paldies vārdi izskan skaļi – “Pasaki to skaļi” jaunā sezona jau no 31. augusta trešdienās plkst. 21:00 kanālā 360TV un jebkurā sev ērtā laikā internetā 1188 Play.

Zemāk skaties "Pasaki to skaļi" sēriju, kurā Roberto viesojas pie Elīnas Fīrmanes un Laura Reinika un vēl nenojauš, ka pavisam drīz varēs iejusties raidījuma vadītāja lomā:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...