You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

‘’Ērkšķu’’ Gunitas dzīvē melnā strīpa – īsi pirms dzemdībām sieviete spiesta doties uz krīzes centru

Atraktīvā un enerģiskā šova ‘’Caur ērkšķiem uz…’’ 5.sezonas dalībniece Gunita, diemžēl, šobrīd piedzīvo grūtus laikus. Jau piedaloties šovā Gunita bija stāvoklī, iemīlējusies un no sirds cerēja, ka arī viņai beidzot izdosies izveidot laimīgu ģimenes dzīvi.

Mīļotais pēc iznākšanas no cietuma nododas vien uzdzīvei

Pēc šova noslēgšanās Gunita kopā ar mīļoto mitinājās pie puiša vecākiem un gaidīja ierodamies pasaulē savu mazuli. Tomēr harmoniskā kopdzīve drīz vien pajuka. Braucot reibumā mājās no ballītes Gunitas mīļotais izraisīja ceļu satiksmes negadījumu un līdz pat janvāra beigām nonāca apcietinājumā. Jaunā sieviete pārdzīvoja, tomēr uzticīgi gaidīja mājās sava ceturtā mazuļa tēvu. Vīrietis gan neattaisnoja uz sevi liktās cerības. Jau pirmajā dienā pēc iznākšanas no apcietinājuma viņš devās pamatīgā uzdzīvē ar draugiem un tā īsti nav bijis skaidrā līdz pat šīm brīdim. Gunita atklāj, ka nav droša vai vīrietis maz apzinās, ka jau pēc nepilna mēneša kļūs par tēvu meitiņai Keita. Bērnam vārdu gan esot izdomājis tieši viņš.

Konflikts arī ar mīļotā vīrieša vecākiem

Kamēr mīļotais vīrietis atradās cietumā, Gunita kādu laiku mitinājās kopā ar viņa vecākiem. Iesākumā attiecības bijušas labas, bet ar laiku sākušas strauji pasliktināties. Šobrīd astotajā grūtniecības mēnesī esošajai sievietei šķietot, ka drauga mamma viņu ienīstot. Savukārt gaidāmā bērna vecaistēvs Gunitai dzērumā uzmācoties. Šī iemesla dēļ pat nesen esot izcēlies kautiņš starp tēvu un dēlu.

Negrib, lai meita uzaug starp alkoholiķiem

Gunitas ceturtajam bērnam pasaulē jānāk jau 21. martā. Sieviete atklāj, ka daudzi palīdzējuši sagādāt mazulim pūriņu. Esot gan gultiņa, gan šūpulītis, gan arī drēbītes līdz aptuveni gada vecumam… Bet tas arī viss. Topošā māmiņa saprotot, ka tēvs dižu interesi par gaidāmo bērniņu neizrāda. Alkohola reibumā viņš pat noliedzot, ka gaidāmais mazulis vispār ir viņa. Tāpat arī Gunita nevēloties, lai viņas meitai nāktos uzaugt starp alkoholiķiem.

Dosies uz krīzes centru Bolderājā

Gunita jau ilgāku laiku nav strādājusi algotu darbu, tāpēc māmiņu alga viņai nepienāksies un par tiem pabalstiem, kuri pienāksies, dzīvokli noīrēt nekādi nesanāks. Jaunā sieviete ieplānojusi doties uz krīzes centru Bolderājā, kur mammas ar bērniem varot mitināties vairākus gadus.

Trūkst pēcdzemdību periodam nepieciešamo lietu

Gunita īsti nevēlās lūgt palīdzību, tomēr atzīst, ka nedaudz uztraucās vai viņai pietiks naudiņas sagādāt visu pēcdzemdību periodam – pamperus, knupīti un higiēnas preces pašai jaunajai māmiņa.

Mūžīgais dzīvesprieks zudis

Gunita savā dzīvē pārcietusi daudz, taču neskatoties uz to, viņa veiksmīgi pratusi saglabāt dzīvesprieku. Šobrīd gan tas šķiet nedaudz zudis, jo sievietei sāp sirds par mīļotā vīrieša vienaldzību un gaidāmās meitiņas likteni.

Skaties arī video, kurā mūžam atraktīvā Gunita visus pārsteidz ar muzikālu priekšnesumu.

Interesanti:

''Erkšķu'' Gunita turpina mācīties mīlēt, kaut pati nekad nav tikusi mīlēta

''Ērkšķu'' Gunitai seksa ekspertes lekcija šķiet garlaicīga, jo viss apgūts dzīves skolā

''Ērkšķu'' Gunita apņēmusies būt laba mamma savai ceturtajai atvases


Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas