You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

TOP 5 Nedēļas svarīgāko notikumu apkopojums

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Katras nedēļas nogales noslēgumā 1188 Izklaides sadaļā meklē pēdējo septiņu dienu Latvijas šovbiznesa svarīgāko notikumu TOP 5. Strīdi, mīlestības apliecinājumi, izmisums, dzīres un atzīšanās - viss vienuviet.

Seksīgā roņošana. Fitnesa un veselīga dzīvesveida entuziaste Madara Kiviča ir uzsākusi savu ceturto sezonu kā "ronis" jeb cilvēks, kurš peldās visu cauru gadu - arī tagad, kad jau uzsākta apkures sezona. Šoruden viņa savus vairāk kā 20 tūkstošus fanus iepriecināja ar pikantu kadru no ledainās peldes, daloties savā pieredzē un aicinot arī citus saudzīgi pamēģināt paplunčāties pašmāju ūdenstilpnēs, kurās sen jau vairs nav pāri 20 grādiem.

Mantra pašapziņai. 360TV šova "Ģimene burkā" zvaigzne, dziedātāja Elīna Gluzunova pēdējos gados ir ļoti daudz strādājusi ar sevi, lai kļūtu tāda, kāda viņa vēlās būt - gan ārēji, gan iekšēji. Šoruden slavenā dāma faniem pastāstīja, ka ir kāda mantra, kuru viņa skaita pie sevis katru dienu, lai celtu pašapziņu un kopumā justos labāk, kā arī uzmundrinātu sevi jaunam dienas cēlienam.

Magone met pie malas Šutovienes uzvārdu. Dzejniece un lauciniece Magone kopš laulībām ar Žani Šutovu bija pazīstama kā Šutoviene, bet pēc vīra pārmetumiem par viņa dzimtas apkaunošanu un draudiem, kas izpaudās kā emocionāla vardarbība, nolēmusi ne tikai likt punktu abu attiecībām, bet arī mest pie malas līdzšinējos uzvārdus un izraudzījusies jaunu.

Lauris izglābj "meitu". Pēc tam, kad šova "Četri uz koferiem" dienas uzdevumi Itālijas pilsētā Neapolē bija izpildīti, influencere Laurlācis jeb Laura Ķīse nolēma meklēt izklaides ārpus pašmāju ceļotāju loka un izmantot pasaulē populāro iepazīšanās aplikāciju "Tinder", lai noskaidrotu, kā ir iet uz randiņu ar kādu no vietējiem puišiem. "Brīva sieviete - daru, ko gribu," izteicās daiļava. Viss gāja labi līdz brīdim, kad satika noskatīto stiprā dzimuma pārstāvi, kurš izrādījās īsāks par viņu. Laura no neveiksmīgā randiņa steidza bēgt, prasot palīdzību kolēģim Laurim Reinikam.

Mīla pēc šova "Mīla kemperī". Iepazīšanās un ceļojumu šova "Mīla kemperī" skatītāji oktobra vidū uzzināja, ka turpmāko ceļu neturpinās ugunsdrošības speciāliste Ivita, kura zaudēja seksīgāko tērpu modesskates izaicinājumā. Intervijā ar 1188.lv daiļā blondīne stāsta, ka izbaudīja dalību šajā projektā un tas bija viņas šīs vasaras vislielākais piedzīvojums: "Man bija ļoti žēl pamest cilvēkus, kas tik īsā laikā man bija kļuvuši par tuviem draugiem. Bet šovs ir šovs, jādzīvo tālāk." Visvairāk atmiņā palikušas tieši trakulīgās ballītes kemperos un benzīntankos kopā ar Elīnu, Megiju, Dāvidu, Ronaldu un Normundu, ar kuriem Ivitai bija izveidojies vislabākais kontakts. Viņa neņem ļaunā, ka kompānija dēvējusi viņu par "mammu": "Man patika. Ja nemaldos, tad es pati tā arī sevi pieteicu un jokoju, ka ar kemperi vedu savus bērnus uz skolu. Tas tā forši aizgāja un es noteikti nedusmojos par šādu titulu."

Vairāk meklē 1188 Play un 1188 Izklaide sadaļā! Uzklikšķini arī uz šī:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...