Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Reperis ansis paziņo, ka viņa laulībai pienācis gals

Image by Şahin Sezer Dinçer from Pixabay

Image by Şahin Sezer Dinçer from Pixabay

Veiksmīgais pašmāju reperis ansis jeb īstajā vārdā Ansis Kolmanis vietnē "Twitter" oktobra otrajā pusē publiski paziņoja, ka viņš un sieva, menedžere Līva Kolmane, pēc garām pārdomām nolēmuši šķirties. Hiphoperis lūdza sabiedrību pret abu kopīgo lēmumu izturēties ar sapratni: "Riktīgi negribam dzirdēt ne pārāk labi informētus ieteikumus, ko un kā mums labāk darīt vai nedarīt, un to, cik viss bija forši no malas, ko mēs drīkstam vai nedrīkstam darīt, paši esam par to kārtīgi un racionāli padomājuši."

"Kā mums iet - drošvien krietni labāk, nekā varētu iedomāties klasisku šķiršanās ainu: mīļi, cieņpilni un ar lielām rūpēm vienam pret otru, jo abi arī vislabāk zinām, cik pēdējie divi gadi mūs ir salauzuši. Protams, ik pa brīdim pabimbājam, bet vairāk smejamies un runājam par to, cik laba komanda esam bijuši, un cik lieli draugi centīsimies būt arī turpmāk," teikts paziņojumā.

Ansis un Līva bija kopā septiņus gadus, no kuriem pieci ir pavadīti laulībā - viņi viens otram jā vārdu teica 2016. gada 23. jūnijā. "Šo lokdaunu un ziemu gan vairs neesam spējīgi pavilkt, tas mums abiem sāka kļūt skaidrs pirms neilga brīža," atklāja hiphopa mākslinieks, kurš par "Liela māksla" šogad saņēma "Zelta mikrofonu" par labāko albumu, kā arī ieguva Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kategorijā vislabākais hiphopa albums.

https://twitter.com/ansishh/status/1450881851648786433

Zemāk atradīsi arī 1188 Play video, kurā par šķiršanos no Andra Kiviča atklāti runā viņa nu jau bijusī sieva Madara Kiviča.

Tevi varētu interesēt arī šie raksti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...