Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Guntara Rača pievēršanos bundzinieka karjerai noteikusi amizantu sakritību virkne

Izrādās, ka pašos pirmsākumos mūziķa un vēlāk arī producenta Guntara Rača nonākšana uz skatuves bundzinieka ampluā bijusi saistīta ar veselu nejaušību virkni. Kā raidījumā “Pasaki to skaļi” atceras viņa pirmās muzikālās apvienības kolēģis ģitārists Andris Alviķis, tālajos astoņdesmitajos mācoties Liepājas 1.vidusskolā, viņi ar domu biedru, otru ģitāristu, bija nodibinājuši mūzikas grupu. Bijuši lieli plāni, tāpēc lūkojošies arī pēc bundzinieka. Tā kā šajā pozīcijā nepieciešama ar paliela fiziskā izturība, izvēli kritusi uz gadu vecāko Guntaru Raču, kurš tolaik trenējies boksā.

“Drošība jau arī toreiz bija ļoti svarīga lieta. Un tā nu es saņēmos sportisko puisi uzrunāt. Domāju, ir divi varianti – vai nu dabūšu kāvienu vai arī – viņš piekritīs. Par laimi, notika otrais variants” – abu pirmo tikšanos atminas Alviķis.

“Bet kā gan es varēju nepiekrist, ja tā aicinātāja mamma taču bija latviešu valodas un literatūras skolotāja. Un jāsaka – eksāmenu šajā priekšmetā es vēlāk tiešām ļoti labi noliku” – par saviem apsvērumiem piekrist pajoko Guntars.

Noskatoties šo video, jūs uzzināsit arī amizantu un pamācošu stāstu par Rača pirmo bundzinieka “zvaigžņu stundu” un tai sekojošo izgāšanos, nepietiekami sagatavotam kāpjot uz skatuves spēlēt.

Skatieties arī:

Guntars Račs - mammas rūpes un spēku pa īstam novērtēju vien pieaugot

Vai Ivo Fomins mūzikā vienmēr izjutis konkurenci ar slaveno brāli?

Kā šodien dzīvo populārais dziedātājs Guntis Veits?

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas