Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Pati pilnība" dalībnieces ļoti neprastā foto sesijā pārtop ziedu fejās

Kad sava ķermeņa pieņemšanai veltītā projekta “Pati pilnība” dalībniecēm jau pašā pirmajā dienā kā īsta šoka terapija nāca uzdevums – foto sesija apakšveļā, daudziem radās jautājums – kas gan būs tālāk, vai kas vēl trakāks ir iespējams? Tad nu lūk – ir gan iespējams, un, varbūt jau uzminējāt – dāmām būs jāstājas kameras priekšā, atvadoties arī no šiem pašiem pēdējiem apģērba gabaliem.

Tiesa, plikumus nosegt un sesijas trauslo un poētisko būtību izcelt šoreiz palīdzēs visai neierasti aksesuāri – pārtikas plēve un dzīvi ziedi. Lai arī uzdevums arī šoreiz meitenēm šķiet šokējošs un dažas tam sākumā prognozē izgāšanos, pēc projektā pavadītajām nedēļām meitenes jau ir daudz atvērtākas un nedrošība ātri vien pārtop aizrautībā un sajūsmā. Vislabākos vārdus dāmas velta arī fotogrāfa un visas komandas profesionalitātei un taktiskumam – bez viņiem šī lieliskā ideja nebūtu realizējama.

Lai vai kā – emocijas pēc paveiktā visām ir brīnišķīgas, un vispārējo noskaņojumu precīzi formulē kāda no dalībniecēm: “Tas nekas, ka mani varbūt rīt izbalsos, tomēr šo fantastisko piedzīvojumu atcerēšos visu mūžu. Nekur citur mums šādas iespēja nebūtu.”

Kā tika realizēta šīs neparastās foto sesijas ideja, skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Kā pārvarēt grūtsirdību un iegūt pārliecību - šova dalībnieces tiekas ar psiholoģi

Uztura speciāliste analizē šova dāmu ēšanas paradumus

"Pati pilnība" dalībnieces cīnās ar stieņa dejošanas izaicinājumu

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas