You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

14 romantiskas filmas Valentīndienas vakaram

Valentīndienas filmas (Photo by cottonbro from Pexels)

Valentīndienas filmas (Photo by cottonbro from Pexels)

Vai tev jau ir plāni Valentīndienas vakaram? Kopā vai ar otro pusīti – šos svētkus vari pavadīt, veltot laiku vieglam kino jeb romantiskai komēdijai. Šeit filmas, kuras iesakām noskatīties, ja vēlies ļauties romantikas dzirkstij.

“Piezīmju grāmatiņa” (“The Notebook”)

Jaunā un turīgā sabiedrības jaunkundze Alija Kalhūna (Reičela Makadamsa) vienu vasaru satiek burvīgo un nabadzīgo Nou (Raienu Goslingu), izveidojot saikni, kas pārvar tādus šķēršļus kā laiks un slimības. Skatoties šo filmu, ieteicams turēt blakus kabatlakatiņu.

“Kārtējais pirmais randiņš” (“50 First Dates”)

Henrijam Rotam (Ādamam Sandleram), radot randiņus ar Lūsiju Vitmori (Drū Berimora), ir jābūt radošam īslaicīgā atmiņas zuduma dēļ, kas viņai liek aizmirst par to, kas viņš un kā viņi iemīlējās. Vai ir iespējams iemīlēties katru dienu no jauna un būt kopā par spīti visam?

“Tev pienācis pasts” (“You've Got Mail”)

Viņi abi strādā vienā nozarē, viņi ir konkurenti, viņiem katram dzīvē ir savas vērtības un viņi neciešs viens otru. Bet tas tikai dzīvē. Internetā viņi sāk sarakstīties viens ar otru un iznākums var pārsteigt abus.

“Bildinājums” (“The Proposal”)

Emocionāli nepieejama darbaholiķe piekukuļo savu palīgu, lai apprecētos ar mērķi iegūt Amerikas pilsonību. Kas gan varētu noiet greizi? Stāsts ne tikai par mīlestību, bet arī par cilvēkiem. Ne viss ir tā, kā tas izskatās pirmajā brīdī.

“Bridžitas Džonsas dienasgrāmata” (“Bridget Jones's Diary”)

2001. gada romantiska komēdija, kas satricināja visu pasauli ar savu atklātumu. Bridžita Džonsa ir ļoti neveikla, viņa uztraucas par savu lieko svaru, kā arī smēķē, bet viņa patiesi vēlas dzīvē tikt pamanīta un mīlēta. Vai viņai izdosies iekarot nolūkotā vīrieša sirdi?

“Kad Harijs satika Salliju” (“When Harry Met Sally”)

Šī filma kļuvusi jau par romantisko filmu klasiku, bet kurš teicis, ka klasiku nevajadzētu noskatīties atkal? Stāsts par puiša un meitenes, vīrieša un sievietes draudzību vairāku gadu garumā. Vai draudzība var pārtapt par ko vairāk?

“Tātad... Karš!” (“This Means War”)

Viena sieviete un divi vīrieši. Stāsts varētu būt līdzīgs sižetiem citās romantiskās filmās, ja vien abi kungi nebūtu slepenie aģenti. Lai iekarotu daiļās meitenes sirdi, ir jāpiesaka karš un viņi ir gatavi iet uz pilnu banku.

“Ēd, lūdzies, mīli”(“Eat, Pray, Love”)

Ko darīt, kad dzīvē viss nogājis greizi? Jādodas ceļojumā uz dažādām pasaules vietām, lai ceļā atrastu ne tikai sevi, bet arī mīlestību. Šajā piedzīvojumā dosimies kopā ar skaisto Džūliju Robertsu.

“Noderīgi draugi” (“Friends With Benefits”)

Divi draugi - Dilans (Džastins Timberleiks) un Džeimija (Mila Kunis) - nolemj sacelties pret iepazīšanās klišejām un attiecību stereotipiem. Bet drīz viņi atklās, ka platoniskais sekss ir tikpat sarežģīts kā mīlestība.

“Augstu gaisā” (“Up in the Air”)

Raiens Bingems (Džordžs Klūnijs) izbauda savu darbu, kas nozīmē ceļot pa visu valsti un atbrīvot no darba cilvēkus, tomēr drīz vien Raiens konstatē, ka viņa dzīvesveids apdraud viņa attiecības ar jauno kolēģi un potenciālo draudzeni. Vai darbs nebūs šķērslis abu jūtām?

“Jaukā sieviete” (“Pretty Woman”)

90 gadu Pelnrušķītes stāsts, kur Pelnrušķītes lomā ir prostitūta (Džūlija Robertsa), bet skaistais princis ir bagāts uzņēmējs (Ričards Gīrs). Viņam vajadzēja tikai pavadoni dažādiem pasākumiem, bet ieguva viņš daudz vairāk.

“Greja piecdesmit nokrāsas” (“Fifty Shades of Grey”)

Gatavojies pikantērijām, ko Valentīndienā piedāvā erotiskais trilleris “Greja piecdesmit nokrāsas”, kurā galvenajās lomās ir Dakota Džonsone un Džeimijs Dornans kā Anastasija Steele un Kristians Grejs. Kādas var būt attiecības, ja abus saista vien kaisle un vai viņa ir gatava tam, ko viņš piedāvā?

"Valentīna diena" (“Valentine's Day”)

Valentīndienā jāiekļauj arī filma, kas nosaukta visu mīlētāju dienas vārdā. Tās aktieru sastāvs vien ir noskatīšanās vērts - Anna Hetaveja, Džesika Bīla, Džesika Alba, Bredlijs Kūpers, Ēriks Deins, Patriks Dempsijs, Eštons Kučers, Emma Robertsa, Džūlija Robertsa, Kvīna Latifa, Keitija Beitsa, Dženifere Gārnere, Teilora Svifta un Teilors Lautners. Un, kā noprotams, tā tiešām stāstīs par Valentīna dienu!

“Titāniks” (“Titanic”)

Bez šīs filmas Valentīndienā nu nekādi! Stāsts, kaut arī, iespējams, daudzas reizes redzēts, ar baudu skatāms ir katru gadu. Leonardo Di Kaprio un Keita Vinsleta par mīlestību pār dažādiem sabiedrības slāņiem un nelaimi, kas satricināja visu pasauli. Lai romantisks kino vakars!

Bet šeit idejas, kas ļaus pārsteigt mīļoto:

Valentīndienas filmas (Photo by cottonbro from Pexels)

Valentīndienas filmas (Photo by cottonbro from Pexels)

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas