You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

7 lietas, kuras labāk nedāvināt sievietēm Valentīndienā

Jamie Street, Unsplash

Jamie Street, Unsplash

Lai cik nepraktiski tas liktos stiprā dzimuma pārstāvjiem, Valentīndiena ir laiks, kad lielākā daļā dāmu tomēr vēlētos no sava partnera saņemt kādu dāvaniņu. Bet ko dāvināt? Visai droši varam apgalvot, ka tāda klasika, kā skaisti ziedi, rotaslietas, spa salonu dāvanu kartes sievietes savaldzinās praktiski vienmēr. Protams, ir jauki izdomāt arī kaut ko orģinālāku. Tomēr jābūt prātīgam, jo ir lietas, kuru saņemšana Valentīndienā sievietes ne tikai neiepriecinās, bet pat padarīs ļoti niknas:

1.Nepareiza izmēra apakšveļa. Pats par sevi gaumīga apakšveļa ir lieliska dāvana. Bet … Lai iegādātos šo dāvanu jābūt vairāk nekā pārliecinātam, ka nopirkts pareizais izmērs. Sievietes var ļoti, ļoti, ļoti apvainoties par dāvanā saņemtām mežģīņu biksītēm, kuras pat pie labākās gribas neizdosies uzstīvēt mugurā. Tieši tāda pati reakcija būs, ja biksītes būs izmērus divus par lielu. Šajā gadījumā sieviete visdrīzāk nospriedīs, ka jūs viņu uzskatiet par resnu… Un labi tas nebeigsies.

2.Sporta kluba abonements. Ja vien sieviete pati nav izteikusi vēlēšanos pēc šādas dāvanas, nekad neko tādu nedāviniet. Dāma, kura nav aktīva sporta klubu apmeklētāja var nolemt, ka dāvanu pasniedzat tāpēc, ka neesat mierā ar viņas figūru.

3. Saldumi, ja sieviete ietur stingra režīma diētu vai gavēni. Lai cik izsmalcinātas konfektes jūs pasniegtu, vispirms tiešām der noskaidrot, vai sirdsdāmai šobrīd nav kāds īpašs ēšanas režīms. Pretējā gadījumā jums būs jauka iespēja panašķoties ar labiem saldumiem, bet nebūs nekādas iespējas tikt pie romantiska Valentīndienas noslēguma…

4. Praktiskās dāvanas. Neskatoties uz to, ka sieviete vairākkārtīgi ir atgādinājusi, ka jums mājās nepieciešams jauns blenderis, cepeškrāsns vai tvaika nosūcējs, nedāviniet to uz Valentīndienu. Vēlams šīs lietas dāmām nepasniegt arī dzimšanas dienās un kāzu jubilejās. Tas var netikt pienācīgi novērtēts.

5. Egoistiskās dāvanas. Protams, sievietes priecājas par iespēju pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto vīrieti, tomēr biļetes uz futbola turnīru var netikt uzņemtas ar milzu sajūsmu, ja vien dāma pati tik tiešām nav liela futbola fane.

6. Dāvanu karte pretcelulīta masāžai. Un tas nekas, ka sieviete pati jums vairākas reizes raudulīgā balsī teikusi, ka viņai ir šausmīgs celulīts. Un tas nekas, ka esiet nevienu reizi vien dzirdējis viņu ar draudzenēm spriežam par to, ka atbrīvošanās no celulīta ir viņas plāns nr1. Nedāviniet šādu dāvanu! NEKAD!

7. Nedāviniet neko, kas ievietots mazā rotaslietu kārbiņā, ja jums ir radusies sajūta, ka sieviete vēlas saņemt saderināšanās gredzenu, bet jums, savukārt, pagaidām nav plāna šāda soli spert. Valentīndiena ir visnepiemērotākais laiks gadā, kad pasniegt jebko, kur teorētiski varētu būt iesaiņots gredzens.

Jamie Street, Unsplash

Jamie Street, Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas