You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aleksandra Pavlova stila padomi dāmām labākajos gados

Šoreiz raidījuma “Stila patruļa” pārvērtību varone ir Dzemdību nama māsas palīdze Inta – dāma labākajos gados, kura strādā ļoti skaistu un sirdij tuvu darbu. Taču patruļas spriedumā sieviete ir notiesāta par pašas skaistuma slēpšanu. Ērtiem džinsiem un lieliem, siltiem adītajiem džemperiem nav ne vainas, ja tie tiek nēsāti atbilstošā situācijā. Izejot sabiedrībā, sievietei tomēr vajadzētu pašai sevi iepriecināt, uzvelkot kaut ko košāku.

Taču viss ir labojams, jo pārvērtību meistaram Aleksandram Pavlovam galvā jau ir vīzija, kā kopīgiem spēkiem ar komandu padarīt Intu par īstu zvaigzni – sievišķīgu, elegantu pašpārliecinātu un laimīgu sievieti.

Aleksandra komanda patiešām paveic brīnumu lietas, bet, pavisam nedaudz piestrādājot, ko līdzīgu spētu paveikt arī ikviena no mums. Lai palīdzētu šajā pavasarī atplaukt arī pārējām sievietēm, Pavlovs sniedz dažus vienkāršus ieteikumus:

“Es vienmēr esmu to atkārtojis, bet teikšu atkal – sievietes, nevairieties no košām krāsām, it sevišķi tās, kurām vairs nav divdesmit! Pavasarīgi toņi lieliski atsvaidzina izskatu, rada daudz jaunāku un enerģiskāku iespaidu. Ļoti ieteiktu krāsainas apdrukas – pie to dažādajiem toņiem ir ļoti plašas krāsu kombinēšanas iespējas.

Un noteikti ne melnus apavus! Pavasarī visām ieteiktu skatīties tikai uz gaišu apavu pusi – tie sievietes koptēlu padara vieglu un gaisīgu.

Dalībniecei izveidotais matu griezums – īss, nedaudz vīrišķīgs, atsegta seja – rada pārliecinošu biznesa sievietes tēlu.”

Vairāk par Intas tēla pārtapšanas procesu un to burvīgo rezultātu uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas