You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aprēķini savu vārda skaitli, kas ietekmē Tavu dzīvi!

Skaitļi, foto - Pixabay

Skaitļi, foto - Pixabay

Viss dzīvē ir pārveidojams matemātiskās izteiksmēs. Gan fiziskajā, gan mentālajā un astrālajā līmenī cipari mūs ļoti ietekmē, arī mūsu vārds izsakāms skaitļos. Aprēķini sava vārda skaitli un uzzini, ko tas vēsta par Tevi.

Kā aprēķināt savu vārda skaitli?

Pavisam vienkārša formula, kas piemērojama vārda skaitļa aprēķināšanai ir piemērot katram burtam savu attiecīgo ciparu, un pēc tam saskaitīt visus ciparus kopā. Ja rezultātā iegūsti skaitli, kas sastāv no vairākām vienībām, tās atkal saskaita kopā līdz iegūst 1 cipara vienību. Piemēram, vārdam “Anna Lauva” skaitļi ir 1+3+3+1+9+1+2+4+1=25=2+5=7

Burtu skaitļi:

1 = A, G, Ļ, T

2 = Ā, Ģ, M, U

3 = B, H, N, Ū

4 = C, I, Ņ, V

5 = Č, Ī, O, Z

6 = D, J, P Ž

7 = E, K, R

8 = Ē, Ķ, S

9 = F, L, Š

Ko par Tevi saka Tavs vārds skaitlis?

1. Personas ar vārda skaitli 1 ir individuāli un neatkārtojami. Šie cilvēki ir tendēti strādāt uz ātru rezultātu. Mēdz būt neiecietīgi pret citiem, uzskatot savu viedokli par pareizo un vienīgo. Personas ar vieninieka vārdu ir noslēpumainas. Savus lielos dzīves sasniegumus un izaugsmes sasniedz centīgi strādājot un apliecinot sevi gan darbā gan veicot darbus individuāli.

2. Divnieku personas vienmēr meklē sev pāri gan dzīvē, gan darbā, jo tā jūtas daudz ērtāk un drošāk. Šie cilvēki uzskata sevi par divkāršiem līderiem un būtībā arī viegli sasniedz līdera pozīcijas, tomēr labprātāk arī paliek otrajā vietā. Labākus rezultātus un lielu izaugsmi sasniedz darbojoties kopā ar citiem cilvēkiem.

3. Cilvēki, kuru vārda skaitlis ir 3, mīl jautri un gaisīgi pavadīt laiku, tomēr dzīvē tas bieži neizdodas. Bieži apmaldas savās vajadzībās un izdara liekas lietas. Nereti strādā citu labā, bet netiek novērtēts, tomēr neņem to pie sirds, jo ir vieglprātīgs arī šajā uzskatā. Izaugsme dzīvē un karjerā vislabāk sasniedzama pielietojot radošumu.

4. Četrinieku personības ir stabilas un apdomīgas. Ceļu dzīvē izlauž ar stingru darba centību, tādēļ bieži arī ieņem augstus amatus un saņem atbilstoši augstu atalgojumu.

5. Cilvēki, kuru vārda skaitlis ir 5, ir neprognozējami, mīl jautru uzdzīvi. Piecinieki ir arī aizrautīgi ceļotāji un mājās tiem nesēžas arī, ja nav kur ceļot, tad viņi dodas ciemos pie draugiem. Pieciniekiem ir svarīgi būt uzmanības centrā, bet var izjust mazvērtības kompleksus, ja tā nenotiek. Šīm personām karjerā ir grūti būt stabiliem, tādēļ vislabākā izvēle ir tad, ja darbu var apvienot ar sava veida brīvību.

6. Sešinieki ir ļoti tramīgi un uzmanīgi, baidās no pārmaiņām, tādēļ vienmēr visu uztver ar aizdomām, pirms veic lēmumus. Ir lieliski ģimenes cilvēki un labprātāk laiku pavada mājās nekā ārpus tās. Lielākā personības izaugsme nāk no dzīvē rastās mīlestības.

7. Personas, kuru vārdos slēpjas cipars septiņi, ir zinātkāri un grib uzzināt visu jauno, tai skaitā arī baumas. Septītnieki gūst apmierinājumu no jaunas informācijas apstrādes un izvērtēšanas. Tiem ir liela interese arī pēc mistiskām zināšanām un jautājumiem. Ir lieliski ezotēriķi, astrologi un numerologi, garīdznieki.

8. Astotnieku vārda īpašnieki ir lepni, vareni un jūtas ļoti lieli savā būtībā. Viegli aizvainojami un tādi, kuri nelabprātīgi atvainojas un atzīst savas kļūdas. Mēdz izdarīt spiedienu uz citiem, tomēr nepakļaujas citu spiedienam. Karjerā izaugsmi sasniedz profesijās, kurās iesaistīta nauda un vara.

9. Devītnieki ir vienmēr gatavi dažādām pārmaiņām. Tie ir arī ļoti dāsni cilvēki, kas iegulda sevi it visā, kas tam svarīgs. Personas, kuru vārda cipars ir tieši 9, veiksmīgi un viegli veido draudzīgas attiecības ar citiem, kā arī ir ļoti izpalīdzīgas un līdzjūtīgas. Viegli piedod. Karjerā veiksmīga izaugsme ir profesijās, kas saistītas ar šī cipara īpašībām – līdzjūtību un piedošanu.

Uzzini arī citas interesantas lietas:

Skaitļi, foto - Pixabay

Skaitļi, foto - Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas