You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Atvaļinājums vai brīvdienas Rīgā?

Ar ko atšķiras atvaļinājums ārzemēs no atvaļinājuma tepat Latvijā? Patiesībā galvenā atšķirība ir tajā, ka savus tālos braucienus mēs plānojam daudz rūpīgāk, mēs apmetamies viesnīcās, pilnvērtīgāk izbaudām atpūtas iespējas, kamēr attiecībā uz vietējo brīvdienu plānošanu reizēm esam daudz slinkāki. Ja gribi patiesi atjaunot savu enerģiju un neplāno doties ārpus Latvijas, pamēģini rūpīgi saplānot savas brīvdienas un viss izdosies, kā nākas. Neaprobežojies ar vienu dienu, pēc kuras atkal atgriezīsies mājās starp netīro trauku kalniem un vakariņu šķīvjiem. Lūk, piedāvājam dažas idejas lieliskam atvaļinājumam vai brīvdienām tepat Rīgā:

Katrai dienai ieplāno kāda Rīgas mikrorajona iepazīšanu

Saplāno savas brīvās dienas tā, lai varētu iepazīt skaistākās un interesantākās Rīgas vietas. Ļoti interesanti, piemēram, ir piedalīties foto orientēšanās spēlēs, kas ir pieejamas gan Vecrīgā, gan Āgenskalnā, Teikā, Mežaparkā, Ķīpsalā un citviet.

Apmeklē Rīgas Zooloģisko dārzu!

Dzīvnieciņu apskate zooloģiskajā dārzā vienmēr ir pozitīvām emocijām bagāta – vērot kā savu kaklu staipa žirafe, cik laiski peldas roņu mazulis un cik komiski rosās surikāti vai palaidnīgie pērtiķīši… Tā ir lieliska iespēja pavadīt skaistu dienu ar ģimeni vai baudīt romantisku randiņu.

Iepazīsti ielu mākslu

Iepazīsti Rīgas ielu mākslas mantojumu. Tu vari izvirzīt sev mērķi, atrast un nofotografēt, piemēram, 20 dažādus grafiti zīmējumus. Tas var pārvērsties ļoti aizraujošā dienā, jo nāksies staigāt, meklēt, iespējams, jautāt cilvēkiem. Ja pašam nav ideju, kurā virzienā doties, vari izvēlēties, piemēram, piedalīšanos piedzīvojumu spēlē, kur tiek piedāvāts apmēram 5km gatavs maršruts, kas ietver Grafiti zīmējumus.

Izbrauc ar kuģīti pa Daugavu!

Jau maijā pa Daugavu uzsāk kursēt atpūtas kuģīši. Brauciens ar kuģīti vienmēr ir īpašs – tā ir iespēja aplūkot pilsētas panorāmu pavisam no cita skatupunkta un gūt īstas atpūtas sajūtu. Daži kuģīši piedāvā pat braucienu līdz pašiem Jūras vārtiem, Jūrmalai vai Mežaparkam…

Apmeties viesnīcā

Arvien vairāk cilvēki pēdējā laikā, plānojot atvaļinājumu vai brīvdienas tepat Latvijā, izvēlas brīvajās dienās apmesties Viesnīcā. Tas ir lielisks veids, kā patiešām atpūsties no ikdienas rutīnas. Šajos laikos, kad atrašanās mājās četrās sienās ir patiesi nogurdinoša – mājās mēs strādājam, mācāmies un pavadām visu dzīvi, patiesu brīvdienu sajūtu var noķert tikai tad, kad vari nedomāt par ikdienas soli, netīrajiem traukiem un citām sadzīves lietām. Pat, ja esi rīdzinieks – izmēģini – ieplāno savu atvaļinājumu patiesai atpūtai un apmeties viesnīcā!

Savukārt tiem, kuri brauc uz Rīgu no tālākiem reģioniem, parasti diena lielpilsētā paiet vienā skrējienā, lai līdz vakaram tiktu atpakaļ mājās… Tā vietā lai ierobežotu savu atpūtu un steigtos uz pēdējo vilcienu vai autobusu – apmeties, piemēram, viesnīcā. Vien 10 min gājienā no Centrālās stacijas, tuvu Vecrīgai atrodas Viesnīca Viktorija. Izbaudi savu atvaļinājumu vai brīvdienu Rīgā un nesteidzies! Izgulies, baudi brokastis un palutini sevi Galu galā – Rīgā ir tik daudz, ko pasākt!


Rīga, brīvienas, Photo by Vidar Nordli-Mathisen on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas