You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Auto pārkrāsošanas biežākie iemesli: skrāpējumi, rūsa un citi

Auto krāsošana, pexels.com

Auto krāsošana, pexels.com

Automašīnas krāsu var sabojāt visdažādākie faktori: gan mehāniski virsbūves bojājumi virsbūvei, gan dažādu ķīmisku – organisku un ne tik organisku – vielu ietekme uz auto krāsu. Kādi ir biežākie iemesli auto krāsošanai? No kā jāizvairās un kas jāņem vērā ikdienas auto apkopē, lai auto pārkrāsošanu nevajadzētu veikt pārāk bieži?

Mehāniski bojājumi

Kam gan nav gadījies atrast savu auto stāvvietā ieskrāpētu vai, vēl sliktāk – iebuktētu? Nepatīkami, bet fakts – mašīnas atstāšana šaurās un blīvi pieparkotās stāvvietās regulāri rada vajadzību pārkrāsot bamperi vai, vēl sliktāk, virsbūvi.


Rūsa

Auto koroziju jeb rūsēšanu veicina gan klimatiskie apstākļi, gan pavirša vai nepareiza mašīnas mazgāšana, gan auto glabāšana nepiemērotos apstākļos (zem klajas debess)… Pēc rūsas noņemšanas auto noteikti jāpiekrāso!


Vielas un substances

Ja tev šķiet, ka dabiskas vielas ir viegli nomazgāt un tās neko nepadarīs tavam auto… Tā gluži nebūs gan.

  • Vai esi pamanījis, ka zem ziedošām liepām asfalts vienmēr ir lipīgs? Nu, lūk. Lai gan šķiet, ka ēnā zem kokiem ir labākā vieta, kur vasarā turēt auto, tomēr sveķi un citi nopilējumi, ko rada koki, nodara pamatīgu skādi auto krāsojumam.
  • Tāpat mēs visi lieliski zinām, kādēļ autovadītāji ar aizdomām lūkojas uz katru vīterojošu putnu koka zarā. Putnu ķēzījumi ne vien izskatās neglīti, bet arī izēd auto krāsu ne sliktāk par visspēcīgāko ķīmiju. Līdzīgi notiek ar kafiju — lielos apjomos izlieta un neuzslaucīta kafija atstās paliekošas pēdas auto krāsā, jo tajā atrodamās skābes burtiski izēd krāsu.
  • Sinepes un/vai skūšanās krēms – šķiet neticami, bet internetā runā, ka ar šo substanču palīdzību var sabendēt sava ļaunākā ienaidnieka mašīnu bez skrāpēšanas, turklāt daudz, daudz efektīvāk…
  • Kā zināms, sniegs veicina automašīnas rūsēšanu, taču savienojumā ar mūsu pilsētu ielās tik bieži lietoto sāli bojā krāsu uz neatgriešanos.
  • Bremžu šķidrums un benzīns arī var atstāt bojājumus auto krāsā.

Kur pārkrāsot savu auto?

Ja tavas automašīnas krāsojums šo vai kādu citu iemeslu dēļ cietis un tā vien prasās pēc atjaunošanas, vērsies auto servisā, kas nodrošinās viskvalitatīvāko auto pārkrāsošanu. Par to, cik maksā auto virsbūves remonts, auto virsbūves pārkrāsošana, kādi auto krāsošanas piederumi šobrīd ir aktuāli, jautā SIA “Duo Auto” auto servisa speciālistiem!


Auto krāsošana, pexels.com

Auto krāsošana, pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas