You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Diena, kas paliks atmiņā – tava bērnu ballīte

Tuvojas dzimšanas diena? Varbūt vārda diena vai kāds cits svarīgs notikums? Bērniem vienmēr gribam to visu foršāko, bet organizēt bērnu ballīti nebūt nav vienkārši. Jāņem vērā tik daudz – nepieciešamas piemērotas telpas, izklaides, uzkodas un pats galvenais – jāsagādā komforts un jautrība. Ralliji, bumbu istabas un virtuālā realitāte ir modē, bet tā ir vienveidīga norise, kas kopīgās svinības pārvērš par individuālu izklaidi.

Tādēļ bērnu svinībām perfekti piemērotas ir tematiskās ballītes. Tās piedāvā izklaidi un spēles, kas pielāgojas mazajiem, ļauj tiem darboties un priecāties kopā.

Bērni – tas ir dzīvesprieks un laime

Bērnu studija Kukaiņi ir speciāli radīta mūsu mazajiem un lielajiem bērniem. Jau astoņpadsmit gadus “Kukaiņos” mācās vokālās, runas, skatuves un kustību mākslu, ļaujot bērniem attīstīt sevī jaunas prasmes un talantus. Gadu gaitā “Kukaiņi” ir izdevuši jau vienpadsmit albumus, piedzīvojuši neskaitāmus koncertus, organizējuši un piedalījušies pasākumos, nometnēs un svētkos. “Kukaiņi” ir pazīstami ar savu silto un mīlošo atmosfēru, tādēļ studija daudziem kļuvusi par otrajām mājām. Bērniem šeit patīk, jo studijas mērķis ir ļaut ikkatram justies īpašam, lutinātam un laimīgam. Tās ir sajūtas, bez kurām neiztikt arī visīpašākajā dienā, kuru svinam tikai reizi gadā – dzimšanas dienā. Šo atmosfēru “Kukaiņi” lieliski māk ienest arī bērnu ballītēs.

Tematiskās ballītes

Ļaujot “Kukaiņiem” parūpēties par sava mazā svētkiem, varēsi izvēlēties starp ballītēm Minjonu vai Hello Kitty stilā, savukārt Disko ballīte īpaši piemērota nedaudz lielākiem bērniem. Burvju ballē pie bērniem ciemojas Lielais Burvis, Princešu ballītē ir iespēja satikt pasaku Feju, Pirātu ballītē tiks sakauts lielais Ļaundaris, un kurš gan nepazīst Pepiju Garzeķi? Savukārt īpaši mazajiem piemērota Viengadnieka ballīte, uz kuru aicināti arī tēti un mammas.

Tas nozīmē, ka katrai ballītei ir speciāli veidota programma, kas sastāv no piedzīvojumiem, spēlēm un atrakcijām, kas pielāgotas mazā interesēm un vecumam. Ar bērniem visu ballītes laiku darbojas tās sižetam atbilstošs tēls vai tēli, kas izklaidē, pieskata un parūpējas par labu garastāvokli.

Vecāku mieram

Lai svētku prieku neaizēno steiga un satraukums, tematiskās ballītes bērniem “Kukaiņos” ir ērtas ne tikai mazajiem, bet arī vecākiem. “Kukaiņu” omulīgās telpas tiek sagatavotas attiecīgi izvēlētajai tematikai, tādēļ vecākiem atliek vien sarūpēt svētku cienastu. Savukārt papildu ballītes laikam “Kukaiņos” ir ieplānotas arī trīsdesmit minūtes pirms un pēc pasākuma. Vecākiem ir laiks sagatavoties svarīgā notikuma norisei un ceļam mājup, bet mazajam pēc ballītes ir laiks atvadīties no draugiem.

“Kukaiņu” mājvieta ir plašas un gaišas telpas Rīgā, Brīvības gatvē 195, kuras pie sevis aicina līdz pat divdesmit pieciem svinētājiem. Gan mazi, gan lieli prieki ir svarīgi, tādēļ nāc ciemos www.kukaiņi.lv, un ļauj, lai šī svētku diena veido jaukas atmiņas.


Bērnu studija "Kukaiņi"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas