You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Drosmīga intervija ar Kristapa Zuša simpātisko draudzeni Elīnu

Elīna Pakalne pati sevi sauc par influenceri, bet, kā viņa akcentē – viņas mērķis nav nevienam neko pierādīt. Elīna aktīvi darbojas sociālajā platformā “TikTok”, kurā viņai ir liels skaits sekotāju. Meitenes ikdienas mērķis, veidojot jaunu saturu – radīt smaidu cilvēkos. “Pašreiz jau tā dzīve ir tik drūma. Šī iemesla dēļ “TikTok” cenšos būs sarkastiska un jokot. Man patīk, ka spēju citus sasmīdināt.”

Elīna stāsta, ka viņai šajā sociālajā platformā patīk izmēģināt jaunas lietas, tādējādi saprotot, kas cilvēkiem patīk un kas atkal izraisa tieši pretējas sajūtas. “Tā kā manis veidotas saturs nav ārkārtīgi provokatīvs, man reti nākas saskarties ar negatīviem komentāriem. Ir gadījies, ka man uzraksta, ka esmu stulba vai mauka, bet es zinu, ka tāda neesmu – līdz ar to šādi komentāri mani neietekmē. Es zinu, kas es esmu!”

Tā kā Elīnas sekotāji lielākoties ir jaunieši, meitene atzīst, ka viņai mēdz nākt klāt arī uz ielas un palūgt nofotografēties. “Man nekas slikts šīs bildes dēļ nenotiks, bet citiem tā nozīmēs ļoti daudz. Smieklīgi ir tad, kad izejam sabiedrībā kopā ar Kristapu – tad man neviens nenāk klāt un nelūdz foto, bet tiklīdz Kristaps kur aiziet, tā jaunieši ir klāt.”

Elīna šo aspektu arī atzīst, kā grūtāko esot influencerei – atpazīstamība, jo viņa pēc dabas ir intraverts cilvēks. Ja uzmanība tiek izrādīta internetā, tas viņai netraucē, bet papildus uzmanība viņai rada nepatiku.

Runājot par iepazīšanos ar Kristapu, Elīna atzīst, ka tas noticis internetā un viņi jau ilgāku laiku bijuši pazīstami. “Vēlējāmies ar māsu viņu uzaicināt uz mūsu Youtube šovu, bet viņš saslima un piespēlēja mums Kambalu. Tā vēl mums bija saskare dažādās dzīves situācijās un vienā brīdī sapratu, ka mums bija labi kopā. Tieši tas man arī viņā patika – viņš mani saprata un es ļāvos sajūtām. Runājot par strīdiem – mēs esam cilvēki, kuri ilgi neapvainojas. Ja sastrīdamies, tad rezultātā katrs aizejam uz savu istabu, 10 minūtes padomājam, nomierināmies un pārrunājam notikušo.”

Savus nākotnes sapņus Elīna pašreiz neatklāj, vien nosaka, ka tie un jauni dzīves mērķi lielākoties atnāk pa plūsmu, nevis tiek speciāli kaldināti. Bērnībā Elīna bija gribējusi būt sekretāre, bet nu ir viena no Latvijā zināmākajām Tiktokerēm.

Elīnas un Kristapa ikdienai vari sekot līdzi raidījumā "Slavenības. Bez filtra".

Skaties arī:

Kurš dzimums ir labāks auto vadīšanā - Pakalnes un Zuša diskusija

Elīna Pakalne un Kristaps Zutis plāno ģimenes pieaugumu

Elīna Pakalne ar Kristapu Zuti. Foto: foto no personīgā arhīva

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas