You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Četrkājainie mīluļi pūkainajā izstādē "PetExpo 2023"

Šonedēļ 11. un 12.martā Ķīpsalā pavasara pūkainākajā izstādē "PetExpo 2023" mazos un lielos apmeklētājus priecēja suņi, kaķi, truši, šinšillas, zirnekļi un citi mīļdzīvnieki.

Suņu skaistumkonkursi

Starptautiskajā suņu izstādē abās dienās kopā par prestižiem tituliem sacentīsies 3500 suņu no Latvijas un ārvalstīm. Starp tiem būs gan labi pazīstamās šķirnes kā kavaliera karaļa Čārlza spaniels, franču buldogs un citas, gan daudz neredzētu medību šķirņu un retumi: vācu paipalu suns, Overņas un Burbonē putnusuņi, toifoksterjers, Tenterfīldas terjers un kontinentālais buldogs. Skati ringu sarakstu: www.petexpo.lv

Skaistie un dižciltīgie kaķi

Arī kaķu mīļotājiem būs ko redzēt - Ķīpsalā par uzvarām sacentīsies vairāk nekā 400 dižciltīgu mīluļu! Visplašāk pārstāvēti būs Menas jenotveidīgie kaķi. Ja interesē tieši šī šķirne - seko līdzi specializētajai izstādei sestdien, 11.martā, plkst.12.30. Bet neizpaliks arī retumi: skaistie, elegantie un komunikablie Svētās Birmas kaķi, piķa melnie Bombejas kaķi ar vara/zelta krāsas acīm un lielie, spēcīgie regdolli ar četriem dažādiem apmatojuma rakstu veidiem.

Plaša izklaides programma

Paralēli suņu un kaķu skaistumkonkursiem abu dienu garumā apmeklētāji varēs vērot arī aizraujošus paraugdemonstrējumus. Adžiliti, deju un šķirņu darbspēju paraugdemonstrējumos paklausību un veiklību demonstrēs četrkājainie ģimenes mīluļi - suņi. Papildu tam pirmo reizi izstādē suņi demonstrēs arī jaunu sporta veidu - nosework (smaržu atpazīšanu). Savukārt skaistie murrātāji kaķi ar savu kažoku dižosies melno kaķu "FUN" šovā, vairākās specializētajās izstādēs un pat bruņurupučkrāsas kaķu dāmu šovā! Seko līdzi programmai: www.petexpo.lv

Katram savs mīlulis

Nav noslēpums, ka daudzi pēdējo gadu laikā par savu mājas mīluli izvēlas šinšillu, bruņurupuci vai pat kādu rāpuli! Tāpēc Ķīpsalā šos dzīvnieciņus varēs gan apskatīt, gan noskaidrot visu par šo dzīvnieku pareizu kopšanu. Nāc un uzzini visu par eksotiskajiem mājdzīvniekiem!

Bērnu priekam arī poniji, truši un putniņi!

Ir padomāts arī par mazākajiem izstādes apmeklētājiem, kuri pēc pūkaino trusīšu samīļošanas, poniju papaijāšanas, mazo grauzēju un putniņu apskates varēs izpriecāties dažādās atrakcijās vieni vai kopā ar vecākiem. Drosmīgākajiem būs iespēja arī pavizināties uz kāda no jātnieku kluba "Mežezeri" ponijiem!

Viss mīluļa lutināšanai

"PetExpo 2023" zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcijā par izstādes cenām varēs iegādāties gan suņu un kaķu barību, gan kārumus un vitamīnus, gan rotaļlietas un dažādus aksesuārus. Palutini savu mīluli! Tāpat varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ģenētisko testu noteikšanā. Savukārt, ja plāno iegādāties sunīti, izmanto iespēju pakonsultēties par dažādām suņu šķirnēm! Ķīpsalā būs pārstāvēti 12 suņu klubi.

Izstādi organizē Latvijas Kinoloģiskā federācija (LKF) un Latvijas felinoloģijas asociācija "Felimurs", rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Foto: Zane Bitere/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas