You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Nepieļauj šīs stila kļūdas, izvēloties ofisa apģērbu!

Izvēloties apģērbu darbam birojā, ir svarīgi ievērot noteiktas stila normas, lai radītu profesionālu un atbilstošu tēlu. Tomēr ne vienmēr ir viegli orientēties modes tendencēs un atrast apģērbu, kas vienlaikus ir ērts un stilīgs. Šajā rakstā aplūkosim dažas biežāk pieļautās stila kļūdas ofisa apģērbā un sniegsim padomus, kā tās novērst.

Bītlenes ar paaugstinātu apkakli: Lai gan šāda veida džemperi var būt iekļaujami ikdienas apģērbā, tie nav piemēroti darbam birojā. Paaugstinātā apkakle var izskatīties pārāk formāla un ierobežojoša, radot neprofesionālu iespaidu. Labāk izvēlēties klasiskas blūzes ar piegulošu vai nedaudz brīvu piegriezumu, kas izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem.

Zīmuļsvārki ar īsiem zābakiem

Šī kombinācija var izskatīties nesabalansēta un neproporcionāla, jo zīmuļsvārki vizuāli pagarina kājas, bet īsie zābaki tās saīsina. Labāk kombinēt zīmuļsvārkus ar pusgariem zābakiem, kas sniedzas līdz ceļgaliem vai nedaudz virs tiem.

Pārāk ciešs kostīms

Lai gan ir svarīgi, lai kostīms labi piegultu augumam, tas nedrīkst būt pārāk ciešs un ierobežot kustības. Ciešs kostīms var radīt neērtības sajūtu un diskomfortu, kā arī izskatīties neprofesionāli. Izvēloties kostīmu, pārliecinieties, ka tas ir pietiekami brīvs, lai tajā varētu ērti kustēties un sēdēt.

Nepietiekami gludināts apģērbs

burzīts apģērbs rada nevīžīgu un neprofesionālu iespaidu. Lai izskatītos labi kopta, pirms došanās uz darbu vienmēr izgludiniet savu apģērbu.

Nepiemēroti aksesuāri

Pārmērīgs aksesuāru lietojums var novērst uzmanību no jūsu profesionālajām spējām. Izvēloties aksesuārus, ievērojiet minimālisma principu un koncentrējieties uz dažiem kvalitatīviem elementiem, kas papildina jūsu tēlu.

Padomi veiksmīgam ofisa apģērbam:

  • Izvēlieties apģērbu no kvalitatīviem materiāliem, kas labi pieguļ augumam un ir ērts valkāšanā.
  • Ievērojiet klasiskas stila līnijas un izvairieties no pārāk izteikta modes tendenču apģērba.
  • Pārliecinieties, ka jūsu apģērbs ir tīrs un gludināts.
  • Izvēlieties aksesuārus piesardzīgi un nepārspīlējiet ar to daudzumu.
  • Galvenais ir justies pārliecinātam un ērti savā apģērbā, lai varētu koncentrēties uz savu darbu.

Atceroties šos padomus, jūs varēsiet izveidot profesionālu un stilīgu ofisa apģērbu, kas palīdzēs jums gūt panākumus karjerā.Modes tendences, apģērbs. Foto: "Instagram"/sorry_not_stylist

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas