You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Gustavo prezentē savu jauno albumu "Tagad tikai sākās"

Ceturtdien, 23. martā, mākslas centrā “Zuzeum” notika izpildītāja un producenta Gustavo jaunā albuma “Tagad tikai sākās” noklausīšanās pasākums.

Starp pirmajiem, kas ieguva iespēju noklausīties mākslinieka jaunāko darbu bija tuvākie draugi un žanra domubiedri. Starp viesiem bija arī reperis Ozols, kas kopā ar Čižiku piedalījies Gustavo jaunā albuma tituldziesmā "Tagad tikai sākās".
Kā zināms, Gustavo, īstajā vārdā Gustavs Butelis, pēdējos gadus bija zināms kā Arstarulsmirus.

25. novembrī “Arēnā Rīga” notika hiphopa mākslinieka Gustavo atgriešanās lielkoncerts “Beidzot”, kas pulcēja vairākus tūkstošus dažādu paaudžu Gustavo daiļrades cienītāju.

Gustavo uzstāšānās laikā tika izpildītas dziesmas no mūziķa albumiem “Beidzot”, “Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā”, “Trešā elpa” un šī gada nogalē gaidāmā piektā Gustavo studijas albuma.

Kā pārsteigumu skatītāji saņēma dziesmas “Taisnā tiesa” izpildīšanu, kura iepriekš koncertos netika atskaņota kopš 2003. gada. Dziesmas pantu Gustavo izpildīja duetā ar Ozolu, tādējādi izspēlējot gan negaidītu joku, gan iezīmējot mūziķu draudzības faktu, kas turpinās jau no 2003. gada, kad tika noslēgts īslaicīigais domstarpību periods. Piedziedājumu tāpat kā dziesmas oriģinālversijā izpildīja Čižiks. Pēc vairāk nekā divdesmit gadu ilga pārtraukuma kādreizējie grupas “Fact” biedri (Gustavo, Ozols un Čižiks) uzstājās trijatā uz vienas skatuves.Gustavo Foto: LETA

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas