You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Iedvesmojies skaistiem mirkļiem jūnijā kopā ar "STV Pirmā!"

Raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas. Foto: Kristaps Liepa

Raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas. Foto: Kristaps Liepa

Saulstaru piepildītas dienas un debešķīgu saulrietu pielieti vakari - vasara ir klāt! Lai padarītu to vēl baudāmāku, kanāls STV Pirmā! piedāvā vasarīgu televīzijas saturu, kas ienesīs tavās mājās vieglumu, prieku un romantiku. Ļaujies burvībai!

Sarunu raidījums “Kad viņas satiekas”

no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:25

"Kad viņas satiekas" studijā satiksies zvaigžņoti viesi, kuri ir jāredz ikvienam – dziedātājs Intars Busulis, aktrise Ināra Slucka, skatuves māksliniece Dināra Rudāne un estrādes dīva Laima Vaikule! Dināra Rudāne pārsteigs ar savu un vīra interesanto pieeju abu attiecībām, savukārt Ināra Slucka atklās sava jauneklīgā izskata noslēpumus. Kāds ir Ināras attiecību statuss šobrīd? Intars Busulis dāmas šarmēs ar savu humoru, cilvēcību un atklātību. Vai viņš ir izdzīvojis zvaigžņu slimību? Un kāpēc viņa sievai nepatīk sniegt intervijas? Baudot vasaru, raidījuma vadītājas Dagmāra, Liene un Baiba dosies uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules. Sirsnīgā un atklātā sarunā Laima dalīsies savas dzīves spilgtākajos un arī skumjākajos momentos. Kā Laimai izdodas izskatīties tik skaistai un tik labā formā? Kā viņa atpūšas ar vīru un kā savās mājās uzņem draugus Allu Pugačovu un Maksimu Galkinu?

Šovs “Slavenības. Bez filtra”

no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21:15

Jūnijs būs karsts ne tikai aiz loga, bet arī pašmāju atklātajā šovā “Slavenības. Bez filtra”! Magones Liedeskalnas mājās sabrauks viesi, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu sakopt īpašumu. Kāds no palīgiem gan izrādīsies visai skarbs, veltot Magonei asus vārdus par kārtību viņas mājoklī, turklāt atradīs šova zvaigznes skapī ko ļoti pārsteidzošu… Tāpat skatītājiem būs iespēja turpināt sekot līdzi Elīnas un Naura Didrihsonu gaitām Dubaijā. Šī brauciena laikā ir izkristalizējusies virkne saspīlējumu abu attiecību dinamikā, kas gaidāms tālāk? Savukārt Liene Ušakova arvien biežāk runā par kāzām, uzsverot dzīvesbiedram Jurim, ka šis gads ir īpaši labvēlīgs precībām. Vai drīzumā gaidāms bildinājums?

Raidījums “Māmiņu klubs”

sestdienās plkst. 8:55

Bērni ir prieks un laime, bet bieži vien vecākiem, iznesot visas ikdienas rūpes uz saviem pleciem, nākas saskarties ar stresu un izdegšanu. Kā sev palīdzēt? Vasarai iesākoties, arvien vairāk ģimeņu dodas dabā - izbraukumos ar laivām, nakšņojot teltīs, pļaviņās un mežos, kur nereti ir pilns ar kukaiņiem. Ko darīt, ja mazajam kāds negantnieks iekož? Par kukaiņu kodumiem un pirmo palīdzību - ārstu padomos. Tāpat pievērsīsimies kāzu tematikai. Vasara tradicionāli daudziem pāriem ir precību laiks. Kādas tendences svinēšanā? “Tētu kluba” rubrikā Gatis Smidrovskis šķetinās vīriešu skatu punktu - dzīvot kopā tāpat, vai tomēr oficiāli reģistrēt laulību? “Bērnu drošības ābecīte vasarā” skaidros par biežākajiem traumu iemesliem un kā mazos pasargāt. Vecākiem īpaša uzmanība būtu jāpievērš zīdaiņu pārkaršanas riskiem! Kā iepazīstināt ar pirmajām peldēm? “Māmiņu Klubs” iepazīstinās arī ar pirmo, lielo kluču komplektu, kas “aug līdzi bērnam”. Izrādās, rotaļas ar klučiem attīsta visdažādākās prasmes, it īpaši, ja ļaujam bērnam izmantot savu fantāziju!

Seko līdzi likteņa līkločiem daudzsēriju filmā “Ilgais ceļš kāpās”

no 2. jūnija svētdienās plkst. 20:30

1939. gads, zvejnieku ciems Latvijā. Dzimst mīlestība starp zvejnieku puisi Artūru un bagātā Ozola meitu Martu, bet viņa pārpratuma dēļ apprecas ar rūpnieka dēlu Rihardu. Otrā pasaules kara laikā Artūrs ir frontē, Marta ar vīru - Vācijā, bet tad viņa atgriežas okupētajā dzimtenē un kādu laiku slēpj krievu izlūku. Pēc kara viņa to vairs nevar pierādīt, un Martu ar dēlu izsūta uz Sibīriju kā budža meitu. Artūrs atgriežas dzimtajā ciemā un cenšas atrast Martu, bet tas viņam gadiem ilgi neizdodas. Pēc izsūtījuma Marta, domādama, ka Arturs ir kritis, dzīvo Irkutskā, kamēr tur kā bagāts vācu uzņēmējs ierodas viņas bijušais vīrs un pavēsta, ka Artūrs ir dzīvs.

Dzīvo līdzi aizkustinošajam turku seriālam “1001 nakts”

no 7. jūnija darbdienās plkst. 16:15

Jauna, talantīga arhitekte Šeherezāde piedzīvo neticamus likteņa pavērsienus - viņas vīrs Ahmets iet bojā autokatastrofā, atstājot Šeherezādi vienu ar gadu veco dēlu. Cīnoties ar sēru nastu, viņa turpina rūpēties par dēlu, taču liktenis atkal met jaunu izaicinājumu - dēlam tiek diagnosticēta leikēmija. Jaunā sieviete uzsāk cīņu par bērna dzīvību, meklējot risinājumus slimības ārstēšanai. Izeja ir tikai viena - jāveic kaulu smadzeņu transplantācijas operācija, taču tam nepieciešama liela nauda. Izmisumā Šeherezāde vēršas bankā pēc kredīta, taču saņem atteikumu. Viņa lūdz palīdzību arī sava vīra tēvam, bet arī tur sastopas ar vienaldzību, kas liek Šeherezādei pieņemt riskantu lēmumu – lūgt aizņēmumu savā jaunajā darba vietā. Viņas priekšnieks Onurs nāk klajā nepiedienīgu darījumu - pavadīt kopā vienu nakti apmaiņā pret naudu. Tas noved pie sekām, kuras neviens nevarēja paredzēt..

Izbaudi plašu emociju gammu jaunajā meksikāņu seriālā “Tevis dēļ”

no 10. jūnija darbdienās plkst. 15:15

Elena, Ernesto un viņu adoptētais dēls Nikolass dzīvo laimīgi līdz brīdim, kad Nikolasam tiek diagnosticēta leikēmija, un steidzami nepieciešama kaulu smadzeņu transplantācija. Diemžēl neviens no audžuģimenes locekļiem nav saderīgs donors, tāpēc Ernesto un Elena ir spiesti meklēt dēla bioloģiskos vecākus. Nikolasa māti viņiem neizdodas atrast, taču viņi satiek dēla bioloģisko tēvu – Pedro. Šī ziņa pamatīgi šokē Pedro, jo viņam pat nav bijusi ne mazākā nojausma par bērna esamību. Pārbaudot paternitāti un apstiprinoties viņa tēva lomai, Pedro nešaubās ne mirkli un kļūst par donoru. Ernesto un Elena viņam ir dziļi pateicīgi, taču lūdz izvairīties no jebkāda kontakta ar Nikolasu, kam Pedro arī piekrīt, būdams pārliecināts, ka dēlam ir laimīga dzīve ar audžuģimeni un viņam tajā vietas nebūs. Taču liktenim ir citi plāni, kas sašūpos šo abu ģimeņu dzīves uz visiem laikiem.

Notici mīlestībai ar “JĀ vārds svešiniekam”

no 17. jūnija darbdienās plkst. 20:20

Būt vienam var būt nomācoši, bet atrast savu otro pusīti bieži vien nav nemaz tik vienkārši. Palīgā mīlestības meklētājiem nāk šovs “JĀ vārds svešiniekam”! Desmit cilvēki ir piekrituši teikt “jā” pilnīgiem svešiniekiem – apprecēties jau pirmajā tikšanās reizē un darīt visu, lai šī laulība izdotos, jo izeja no šīm attiecībām ir tikai viena – oficiāla šķiršanās. Nav gan tā, ka “jā” vārds jāsaka pilnīgi nepiemērotam cilvēkam – piecus pārus ar zinātniskām metodēm kopā salikuši eksperti, balstoties uz šova dalībnieku rakstura iezīmēm, dzīves veidu, nodarbošanos, hobijiem un vēlmēm par to, kādu viņi iedomājušies savu īsto pusīti. Vai tikšanās pie altāra būs liktenīga? Vai jaunais pāris būs sajūsmā viens par otru, vai arī viņu acīs būs vērojama vilšanās? Vai vispār visi spēs aiziet līdz altārim, lai teiktu jāvārdu pilnīgam svešiniekam? Un kā izvērsīsies to dzīves, kuriem pietiks drosme šim solim?

Līgo kopā ar Lāsmiņu un citām enerģiskām dāmām filmā “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”

20. jūnijā plkst. 20:30

Mirtas tantei jau pāri astoņdesmit. Vīrs miris, dēli krituši karā. Dzīvo viena un vienīgais viņas atbalsts ir kuplā kaimiņu ģimene. Viss mainās dienā, kad viņas rokās nejauši nonāk loterijas biļete, kura izrādās laimīga, un tagad Mirtas tantes šķūnītī stāv lepns auto — žigulis. Uzzinājuši par Mirtas tantes laimestu, ciemos negaidot sarodas radi, kurus vecās sieviņas dzīve pirms tam nav interesējusi. Visi priecīgi satikt tanti, visi gatavi palīdzēt, vēlēdamies būt ierakstīti testamentā kā mašīnas likumīgie īpašnieki. Tomēr lišķības seja tiek ātri atmaskota, un pirms nāves Mirtas tante atceras par savu jaunības pielūdzēju Pigalu Prīdi.

Ielīgo svētkus kopā ar “STV Pirmā!”

23. jūnijā iedvesmojies no pašmāju labākajām aktrisēm:

  • plkst. 10:45 notici labajam ar “Maija un Paija”
  • plkst. 12:50 ļaujies patiesām jūtām filmā “Īsa pamācība mīlēšanā”
  • plkst. 14:35 baudi lauku burvību un izdzīvo aizliegtu mīlestību “Ezera sonāte”
  • plkst. 16:35 šķetini attiecību trīsstūri filmā “Likteņdzirnas”
  • plkst. 18:45 iejūties skatuves zvaigznes lomā ar “Vajadzīga soliste”
  • plkst. 22:45 atrodi sevi no jauna filmā “Blakus”

Baudi "Mesa" un "Gacho" lielkoncertu "25 gadi mūzikas”

23. jūnijā plkst. 20:30

Iezīmējot mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbu uz skatuves, ienirsti mūzikas burvībā, kur "Mesa" un "Gacho" pirmo reizi līdzdarbojas un papildina viens otru. Uz skatuves pievienosies arī Pēteris Upelnieks, apvienība "Laika Suns", Justs un kulminācijā fanu aprindās tik iemīļotās dziesmas 'Vērtības' laikā uz skatuves kāps pašmāju ikoniskā dziedātāja – Ieva Akuratere.

Svini starptautisko flip-flop dienu un skaties “Aizmirst Sāru Māršalu”

28. jūnijā plkst. 20:30

Komēdiju "Nevainīgs 40 gadu vecumā" un "Pēkšņi stāvoklī" autoru pirmā romantisko neveiksmju komēdija! Ikvienam, kura sirds jebkad tikusi izrauta no krūtīm, sašķaidīta sīkos gabaliņos un iemīta smiltīs - neprātīgs un līdz sirds dziļumiem aizkustinošs stāsts par attiecībām. Kad Pītera draudzene - televīzijas zvaigzne Sāra Maršala viņu pamet, Pīters ir tuvu nervu sabrukumam. Lai dziedētu lauzto sirdi un attaptos no sāpīgās šķiršanās, viņš dodas uz Havaju salām. Viņa mērķis ir - aizmirst Sāru Maršalu!

Iededz kaislību piektdienu vakaros ar STV Pirmā! romantisko ceļojumu kino

Aizmirsti par ikdienas steigu un ļaujies aizraujošam un mīlestības pilnam ceļojumam! Katru piektdienas vakaru STV Pirmā! jūnijā piedāvās aizraujošas romantiskās filmas, kas aizvedīs tevi uz elpu aizraujošiem galamērķiem, vedot neaizmirstamos piedzīvojumos!

Ļaujies vieglumam un sievišķībai ar “30 dienas svārkos un kleitās”!

Izaicinājumi “30 dienas svārkos un kleitās” norisinās jau astoto gadu, mudinot dāmas arī ikdienas steigā sajusties kā dievietēm, izbaudot sievišķīgus mirkļus. Jebkuram no mums ir vērtīgi reizi pa reizei izkāpt ārpus savas komforta zonas, jo tas ir ne tikai veselīgi, bet arī palīdz mūsos uzturēt jaunības dzirksti – aizvien meklējot jaunas sajūtas, piedzīvojumus un iesaistoties dažādos, iepriekš nebaudītos dzīves izaicinājumos, Ja esi sieviete, kura ikdienā nav radusi valkāt kleitas un svārkus, šis izaicinājums var būt veids, kā pamainīt savu ikdienu, lauzt savus ieradumus un kļūt vēl dzirkstošāka! Uzzini vairāk šeit!

Raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas. Foto: Kristaps Liepa

Raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas. Foto: Kristaps Liepa

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas