You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Iegūsti savu sapņu figūru arī tu! Par ķermeņa estētisko teipošanu stāsta Ieva Neļķe

Foto: Pexels

Foto: Pexels

Ķermeņa estētiskā teipošana ir lielisks veids, kā uzlabot auguma aprises un pašsajūtu, netērējot kaudzi naudas un laika pie dažādiem speciālistiem. Tā ir maiga un droša metode, tāpēc to var izmantot cilvēki, kuriem ķermeņa masāžas ir liegtas. Estētiskajai teipošanai ir vairākas līmēšanas tehnikas. Katru no tehnikām pielieto atbilstoši nepieciešamajai korekcijai, stāsta Ieva Neļķe.

Piemēram, teipošanu var izmantot, ja esi varikozu vēnu īpašniece, tādējādi aizstājot kompresijas zeķes. Aplikācija atvieglos venozo atteci no kājām, mazinās smaguma sajūtu un tūsku. Tieši šī pati aplikācija estētiskos nolūkos, stimulējot limfātisko un venozo atteci no kājām, mazinās celulītu, slaidinās, uzlabos vielu apmaiņu audos un uzlabos ādas kvalitāti.

Teipošanu var izmantot arī grūtnieces, kuras vēlas atvieglot un novērst tūsku kājās. Tāpat šīs aplikācijas noderēs konkrētās dienās, piemēram, menstruāciju laikā, kad tūska un smaguma sajūta ir pārņēmusi visu ķermeni. “Tas ne tikai atvieglos pašsajūtu, bet arī reāli mazinās ķermeņa apjomus,” skaidro Neļķe.

Viņa iesaka teipošanu izmantot, sekojot mēness fāžu kalendāram vai izmantojot to savās “detox” dienās, tādējādi pastiprinot vēlamo iedarbību ar kompleksas pieejas palīdzību. “Ja apmeklējat ķermeņa masāžas, šis ir īstais brīdis, lai sateipotos pēc tās, jo tas pagarinās un padziļinās masāžas iedarbību.” Nereti šīs aplikācijas iesaka izmantot arī tālu pārlidojumu un autobraucienu laikā, tādējādi nemaz nepieļaujot tūskas uzkrāšanos.

Ķermeņa estētiskā teipošana sniedz dažādas iespējas. “Visefektīvāk estētiskos nolūkos iedarbojas limfātiskās teipošanas aplikācijas. Tā strādā kā limfas drenāžas masāža. Jums atliek tikai to uzlīmēt, un teips četras līdz piecas dienas strādās pats, maigi drenējot audus un neļaujot tajos veidoties tūskai. Jūs ne tikai sajutīsiet to kā vieglumu ķermenī, bet arī varēsiet sasniegto izmērīt, jo mazināsies ķermeņa apjomi.

Limfātiskā teipošana vienmēr palīdz tievēšanas procesā iekustināt vielu apmaiņu audos, līdz ar to tievēšanas rezultāts priecēs jūs ātrāk. Teipojot vēderu, uzlabosies pašsajūta, novērsta būs smagā vēdera uzspūšanās sajūta; klienti novēro arī sāpju mazināšanos, un, protams, papildus tam uzlabosies arī estētiskais izskats,” izglīto Neļķe.

Viņa skaidro, ka šai metodei ir daudzpusīga iedarbība. Proti, aktivizējot limfātisko un venozo atteci, uzlabojas arteriālā asinsrites tīkla mazo kapilāru darbība un āda līdz ar to tiek bagātīgāk apasiņota. Tā sāk saņemt visas tai nepieciešamās barības vielas un skābekli. “Ādas turgors, krāsa un kvalitāte ir tikai un vienīgi atkarīga no labas arteriālās asinsrites pieteces tai. Regulāri teipojot, ar katru nedēļu tā kļūs stingrāka un gludāka.”

Unikāla ir arī estētiskā teipošana masāžas tehnikā. Proti, šādā veidā uzlīmētā aplikācija visas tās nēsāšanas laikā nodrošinās audos asinsrites stimulāciju, kas tik ļoti nepieciešama, lai uzlabotu ādai elastību un turgoru. Visas dienas garumā šī līmēšanas tehnika strādās kā masieris berzēšanas tehnikā. Aplikāciju ieteicams lietot, ja tev ir problemātiskas augšstilbu iekšpuses, tauku sabiezinājums gurnos, nekādi neizkustināma “riepiņa” uz vēdera, nokarena roku āda un krunciņas dekoltē apvidū. Šo pašu aplikācijas līmēšanas tehniku iespējams izmantot, lai pēc operācijas mīkstinātu un apasiņotu rētas jebkurā ķermeņa vietā.

“Teipu var nesāt līdz piecām diennaktīm. Kinezioloģiskais teips ir kā otra āda un nerada diskomfortu, to nēsājot pat ilgu laiku. Var piemeklēt arī īpaši jutīgai ādai piemērotu teipu.

Tā kvalitāte slēpjas ražotāja izmantotajā līmē, kura saskaras ar ādu. Daudzu gadu laikā, darbojoties pie estētiskās teipošanas aplikāciju atlases un efektivitātes pārbaudes, tika izmēģināti dažādu firmu teipi. Par viskvalitatīvāko teipu esmu atzinusi firmas “K-Active”. Šo teipu ražo Japānā un tā līmes kvalitāte tiešām atšķiras,” zinoša ir Ieva.

Ķermeņa estētisko teipošanu pie Ievas Neļķes vari apgūt arī tu!

Lasi arī:

Foto: Pexels

Foto: Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas