You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Jaunlaulātie Jana Bruk un Dāvids pievienojas realitātes šovam “Slavenības. Bez filtra”

Iepazīšanās un mīlestības šova “Mīla kemperī” uzvarētāji digitālā satura veidotāja Jana Bruk un militārists Dāvids Krūmiņš jau šajā nedēļā pievienosies realitātes šovam “Slavenības. Bez filtra”, kurā pāris ir gatavs skatītājiem sniegt ieskatu, kādu kopdzīvi abi mīlnieki veido pēc kāzām, kuras norisinājās Lasvegasā.

Plašāku atpazīstamību pāris iemantoja, piedaloties šovā “Mīla kemperī”, kurā jau no pirmajām sērijām abu starpā uzvirmoja kaisle un īstas emocijas. Pāris šovā iemīlējas un uzvarējā, iegūstot iespēju, savas jūtas patiesi apstiprināt ar laulības zvērestu, dodoties romatiskā ceļojumā uz Lasvegasu. Lai arī sākotnēji Jana par kāzām šaubījās, taču cermonijas beigās teica maģisko “jā”.

Pēc kāzu sērijas noskatīšanās daudzi prātoja, vai pāris vēl ir kopā un vai kāzas bija pa īstam. Vairs par to lieki nav jādomā, jo jau šajā nedēļā Jana un Dāvids savu kopdzīvi rādīs visai Latvijai - realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”. Pāris ieskicē, ka skatītājiem būs iespēja ielūkoties viņu dzīvēs un lielākajos notikumos, kas gaidāmi, kā piemēram, kopīgas dzīvesvietas meklējumu, došanās uz gravētavu atsvaidzināt gredzenus, pirmās vakariņas ar vecākiem un vēl citi svarīgi notikumi, iestūrējot vīra un sievas titulā.

Abi jaunieši ir priecīgi un saviļņoti par šādu pavērsienu, un atzīst, ka šī būs iespēja skatītājiem patiesi redzēt, kā veidojas viņu dzīve pēc kāzām.

Savā sociālo tīklu ierakstā Dāvids jau ir dalījies ar savām sajūtām: “Tagad jums būs iespēja ielūkoties mūsu rockenrolla dzīves veidā, kurš brīžiem ir grūts, bet ne uz mirkli garlaicīgs!”

Skaties un seko abu mīlnieku kopdzīvei jau no 22. maija no pirmdienas līdz ceturdienai 19.25, kanālā STV Pirmā!

Skaties vairāk:


Dāvids un Yana Bruk Foto: Ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas