You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā organizēt pikniku pie dabas

Tuvojoties siltajam laikam cilvēki vēlas ārā pavadīt arvien vairāk laika. Ne tikai nodarbojoties ar dažādām fiziskām aktivitātēm, bet vienkārši baudot dabu un, piemēram, pusdienojot kādā parkā. Ir lietas, bez kurām pikniks dabā nav iedomājams un nebūs izdevies, tieši tādēļ vēlamies Jūs informēt, lai maltīte pie dabas būtu pēc iespējas patīkamāka.

Tūrisma preces pārgājienam un maltītei

Ja pikniks ir paredzēts pārgājiena laikā, tad ir vērts padomāt par dažādām tūristiem noderīgām precēm, kas uzturoties dabā var sniegt lielisku komfortu. Ja pēc pārgājiena pa meža takām vēlēsieties ieturēt maltīti, tad iesakām primāri apsvērt ugunskura trauku un tūrisma gāzes plīts balona iegādi.

Ja dažādu apstākļu ietekmē Jums neizdodas iekurināt ugunskuru, tad tūrisma gāzes balons būs tas, kas noteikti palīdzēs tikt pie gardas maltītes.

Līdzekļi pret odiem un insektiem

Baudīt maltīti pie dabas, protams, ir skaisti, bet vienmēr jāpatur prātā, ka jebkurā brīdī var uzrasties dažādi insekti un odi, kas var izjaukt maltīti. Līdz ar to, esot dabā, allaž pa rokai turiet kādu līdzekli pret odiem un insektiem. Šo līdzekļu izvēle ir plaša - sākot no speciālam lampām, līdz pat dažādiem izsmidzināmiem līdzekļiem.

Lai ūdens vienmēr pa rokai

Ne tikai dodoties pie dabas piknikā vai pārgājienā, bet patiesībā arī ikdienas gaitās, katram cilvēkam būtu ieteicams līdzi nēsāt ūdens pudeli. Lai dienas laikā varētu uzņemt nepieciešamo šķidruma daudzumu. Vitāli svarīgi tas ir tad, ja nodarbojaties ar fiziskām aktiviātēm. Mūsdienās ūdens pudeļu izvēle ir liela. Varētu teikt, ka katrs ūdens pudeli var pieskaņot savam stilam.

Ugunskura vieta arī mājās

Ja pikniks ir paredzēts mājas pagalmā, tad visdrīzāk Jums būs jāpadomā par ugunskura vietu. Nav nepieciešams ieguldīt laiku un jaudu, lai veidotu ugunskura vietu, jo šobrīd ir iespējams iegādāties ļoti krāšņas un dekoratīvas ugunskura vietas. Ugunskura vietas, protams, ir karstumizturīgas, jo tās ir veidotas no čuguna vai nerūsējošā tērauda. Varētu teikt, ka ugunskura vietas ir sākot no ļoti lakoniskām un askētiskām, līdz pat ļoti krāšņām un ekskluzīvām, lai katrs varētu izvēlēties savam pagalmam piemērotāko.

Foto kamera mirkļu iemūžināšanai

Ja vēlaties piedzīvoto pikniku ilgāk paturēt atmiņā, tad jāpadomā par to, kā šo notikumu iemūžināt. Fotogrāfējot vai filmējot dabā, jāņem vērā, ka jebkurā brīdī var mainīties laikapstākļi, līdz ar to svarīgi izvēlēties tādas ierīces, kas ir mitrumizturīgas. Mitruma un trieciena droša ir pieprasītā GoPro kamera, ar kuru Jūs varēsiet iemūžināt gan pikniku, gan filmēt dabas ainavas, ko sastapsiet pārgājiena laikā.

Pārnēsājamas tūrisma mēbeles

Ja esot dabā, vēlaties maksimālu komfortu, tad ir jāieplāno līdzi paņemt tūrisma mēbeles - krēslus un galdu. Šāda veida mēbeles ir ļoti vieglas, līdz ar to arī ērti pārnēsājamas un transportējamas.

Dodoties pie dabas - pastaigā, pārgājienā vai piknikā, ir vērts veltīt mirkli nelielai plānošanai, lai, esot jau, piemēram, meža vidū, Jūs neapjaustu, ka līdzi nav paņemts kaut kas primāri svarīgs. Iespējams Jums ir nepieciešams veidot sarakstu, kas pārskatāmi palīdzēs redzēt kas ir ielikts somā vai grozā, bet kam vēl ir jāpiegriež vērība.

Pavadot laiku dabā, mēs esam tikai un vienīgi ieguvēji, jo tā ir lieliska relaksācija kā ķermenim, tā arī garam. Svaigs gaiss vitāli ir nepieciešams visiem cilvēkiem, jo tas ir labas veselības pamats. Kādēļ būšanu dabā neapvienot ar gardu maltīti? Visu, kas ir nepieciešms, ja vēlaties doties pie dabas pastaigā, piknikā vai aktīvā pārgājienā, ir atrodams šeit - interneta veikalā 220.lv.

Pikniks pie dabas, 220.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas