You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Kad viņas satiekas" šonedēļ viesos Alīna Jorova, Kristīne Balode, Kristīne Beitika un Kaspars Dumburs

Atkarības tiek slēptas un noklusētas, bet “Caur ērkšķiem uz” dalībniece Alīna Jorova, psiholoģe Kristīne Balode, digitālā satura veidotāja Kristīne Beitika un aktieris Kaspars Dumburs šonedēļ būs atklāti un pastāstīs par saviem pārdzīvojumiem un pieredzi “Kad viņas satiekas” studijā.

Alīna Jorova drosmīgi atklās savus dzīves grūtākos mirkļus un runās par atkarībām, kā pazaudēja savas mammas uzticību, un vai cietumā var būt kāzas.

Vai var būt atkarība no tuvības? Kāpēc tādas rodas? Vai bērnībā piedzīvotais ir atkarības parādīšanās iemesls? No profesionālās puses par šo pastāstīs Kristīne Balode.

Savukārt Kristīne Beitika par atkarībām gana bieži runā sociālo mediju platformās. Vai atkarība var iedzimt? Atkarība no telefona – vai tā veidojas strādājot kā influencerim? Kā atkarības ieradumus pārvērst pozitīvā ieradumā?

Arī talantīgi cilvēki bieži saskaras ar dažādu vielu un alkohola atkarību. Kā Kaspars Dumburs nonāca savā zemākajā punktā? Vai sliktās domas joprojām maisās pa galvu? Kas palīdzēja un kāda ikdiena Kasparam ir tagad?

Raidījumu "Kad viņas satiekas" skaties kanālā STV no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.25 un visu diennakti 1188Play un 1188.lv!

Publicitātes foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas