You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ko darīt, kad nav līdzekļu rēķina apmaksai? Faktorings uzņēmējiem

Foto: Lisa Fotios, Pexels.com

Foto: Lisa Fotios, Pexels.com

Uzņēmējdarbība ir praktiski neiespējama bez nemitīgas naudas aprites. Ja līdzekļu kādā brīdī sāk trūkt, rodas risks dīkstāvei, neapmaksātiem rēķiniem un citām problēmām, kas negatīvi ietekmē uzņēmumu. Viens no veidiem, kā parūpēties par optimālu finanšu līdzekļu apriti jūsu uzņēmumā, ir faktorings, par kuru vairāk uzzināsiet raksta turpinājumā!

Kas ir faktorings, un kāds ir tā darbības princips?

Faktorings ir finanšu pakalpojums, kas paredzēts uzņēmējdarbībai. Tā darbības princips ir visai vienkāršs – iestāde, kas piedāvā faktoringu, veic uzņēmuma finansēšanu pret izrakstītajiem rēķiniem. Nauda tiek izmaksāta ļoti īsā laika periodā, tāpēc uzņēmumam nav jāgaida, kad tiks veikta rēķinu apmaksa, kas reizēm var aizņemt arī vairākus mēnešus. Līdz ar to naudas aprite neiestrēgst, un uzņēmums var turpināt darbošanos un attīstību.

Salīdzinot ar citiem finanšu pakalpojumiem, faktoringam ir vairākas būtiskas priekšrocības. Viena no svarīgākajām – jums nav nepieciešama ķīla, jo kā nodrošinājums kalpo izrakstītie rēķini. Svarīgi arī, ka naudu iespējams saņemt ļoti operatīvi un bez sarežģītām, birokrātiskām darbībām.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties faktoringa pakalpojumu?

Faktoringu piedāvā gan bankas, gan nebanku finanšu iestādes, tāpēc, pirms pieteikties konkrētam piedāvājumam, rūpīgi jāiepazīstas ar visiem nosacījumiem. Ļoti būtiska ir, piemēram, pieejamā naudas summa. Daļa finanšu iestāžu piedāvā opciju saņemt nepilnu naudas summu no izrakstītā rēķina, piemēram, 90%, savukārt citviet tiek sniegta iespēja uzreiz izmaksāt arī visu nenomaksātā rēķina vērtību.

Uzmanība noteikti jāpievērš tam, cik faktorings izmaksās. To ietekmē gan procentu likme, gan komisijas maksa par līguma noformēšanu (dažkārt tai tiek noteikta arī visai liela minimālā likme), kā arī vairākas citas papildu komisijas maksas, ja tādas piemēro. Ne mazāk būtisks faktors – kāds ir minimālais slieksnis, no kura faktorings jums tiek piedāvāts. Atsevišķos gadījumos tas pieejams vien tad, ja rēķina/-u summa ir vairāki desmiti tūkstoši eiro, bet citi finanšu pakalpojumu sniedzēji to noteikuši vien dažu simtu eiro apmērā. Lai atrastu savam uzņēmumam piemērotāko risinājumu, noteikti izlasiet līgumu un, ja radušās kādas neskaidrības, sazinieties ar finanšu iestādi.

FLEXIDEA – pareizā izvēle, ja arī jūsu uzņēmumam vajadzīgs faktorings

Viena no platformām, kas saviem klientiem piedāvā izdevīgus un caurspīdīgus finansēšanas pakalpojumus – alternatīvu faktoringam – rēķinu finansēšanu - FLEXIDEA. Tā darbojas jau 6 gadus, šajā laikā apmierinot 282 klientu vajadzības, finansējot vairāk nekā 10 tūkstošus rēķinu ar kopējo vērtību teju 80 miljonu eiro vērtībā.

Lūk, dažas no priekšrocībām, ar kurām izceļas FLEXIDEA:

  • Iespēja pakalpojumu saņemt 100% tiešsaistē, jo jums nav jāapmeklē fiziska filiāle vai jāveic zvans;
  • Opcija pašam izvēlēties, kurus rēķinus (un cik lielā skaitā) finansēt;
  • Finansējums tiek piedāvāts rēķiniem no 500 eiro;
  • Netiek piemērota komisijas maksa par līguma noformēšanu un reģistrēšanos, minimālā gada maksa, maksa par pārskatiem un līguma izmaiņām, kā arī nav citu papildu izdevumu un līdz ar to Jums jau pirms piedāvājuma apstiprināšanas būs zināmas visas izmaksas;
  • Klienti paši var izvēlēties, kurus no rēķiniem finansēt, kā arī brīvi vienoties ar pircējiem par pēcapmaksas termiņiem un tos mainīt;
  • Finansēt iespējams līdz pat 100% no rēķina kopējās summas.

Ja esat izlēmis, ka jūsu uzņēmējdarbībai noderētu faktorings, dodieties uz FLEXIDEA mājaslapu, kur ērti un ātri varēsiet veikt reģistrāciju. Savukārt, ja jums radies kāds jautājums, iepazīstieties ar izsmeļošo Biežāk uzdoto jautājumu (FAQ) sadaļu, rakstiet uz e-pasta adresi info@flexidea.eu, zvaniet uz tālruņa numuru (+371) 67799955 vai (+371) 67799988, vai arī izmantojiet čata funkciju mājaslapā!

Foto: Lisa Fotios, Pexels.com

Foto: Lisa Fotios, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas