You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ko uzdāvināt vīrietim Valentīndienā?

Valentīndienas dāvanas, Photo by Becca Tapert on Unsplash

Valentīndienas dāvanas, Photo by Becca Tapert on Unsplash

Valentīndiena ir gandrīz klāt, un izvēlēties perfektu dāvanu kādam īpašam cilvēkam var būt diezgan biedējoši. Neatkarīgi no tā, vai tas ir vīrs, ar kuru esat nodzīvojusi divdesmit piecus gadus, vai kāds, kuru nesen esat satikusi - ikvienam patīk zināt, ka 14. februārī viņš ir novērtēts! Ja esat iestrēgusi, mēģinot atrast kaut ko jēgpilnu, bet tomēr foršu, tad esat īstajā vietā, jo Valentīndienas dāvana vīrietim var parādīt viņam, cik daudz viņš Jums nozīmē.

Kā izvēlēties Valentīndienas dāvanu savam vīram vai draugam?

Lai izvēlētos perfektu dāvanu savam dzīvesbiedram, vispirms padomājiet par viņa hobijiem un interesēm. Padomājiet par to, kā viņš pavada savu laiku un par ko viņš bieži runā ar draugiem vai Jums. Iespējams, Jūs varēsiet izmantot šīs intereses, lai atrastu patiešām unikālu dāvanu. Piemēram, ja viņš mīl nodarboties ar sportu, uzdāviniet viņam austiņas vai skaļruni, lai varētu trenēties mājās. Ja viņam interesē mašīnas, tad pat dāvanu karte uz ķīmiskās tīrīšanas salonu sagādās prieku ikvienam vīrietim pēc ziemas sezonas. Ja tomēr neziniet, kas viņam interesē, tad mēģiniet sākt sarunu, kas palīdzētu noskaidrot kādu sen kārotu dāvanu.

Idejas dāvanām:

1. Rokas pulkstenis

Pulksteņi ir neticami universāla dāvana, jo tie ir visdažādāko formu, krāsu, stilu un dizainu. No tradicionālām ādas siksniņām līdz mūsdienīgiem nerūsējošā tērauda modeļiem - ikvienam atradīsiet kaut ko piemērotu. Pārliecinieties, ka izvēlaties gudri, jo neatkarīgi no tā, kādu pulksteni izvēlēsieties, Jūsu partneris noteikti glabās to uz visiem laikiem.

2. Sporta preces

Ja otrajai pusītei patīk sports, tad sporta preces ir lieliska izvēle! Jūs parādīsiet, ka izprotiet viņa kaislības un intereses. Sporta suvenīri un parakstītas kolekcionēšanas lietas daudziem šķiet dārgas lietas, tāpēc tās ir lielisks Valentīndienas dāvanu variants. Vienmēr ir pieejami arī lētāki varianti, kā botes skriešanai vai basketbola bumba.

Visbeidzot, kopīga sportošana stiprina saikni, kas rada atmiņas, kuras paliks uz visu mūžu! Neatkarīgi no tā, vai tie ir pārgājieni, riteņbraukšana vai basketbola spēlēšana, uzdāviniet kaut ko kopīgu, ko varēsiet darīt kopā.

3. Mīļākais ēdiens vai lieta

Valentīna diena ir lieliska iespēja parādīt savu mīlestību, uzdāvinot kaut ko garšīgu un īpašu! Konfektes, pašcepti cepumi, saldējums, kēksiņi - iespējas ir bezgalīgas. Jūs varētu iesaiņot viņu iecienītākos saldumus personalizētā dāvanu kastītē, lai piešķirtu īpašu pieskārienu. Tiem, kam vairāk patīk sāļās uzkodas, izveidojiet perfektu uzkodu galdu, kurā būs sieri, gaļa, marinēti dārzeņi un olīvas - kombinācijas ir bezgalīgas. Pievienojiet arī unikālas uzkodas, piemēram, sāļus riekstus un mājās gatavotus krekerus, lai viņi varētu tos nogaršot.

Varbūt viņam patīk gan cept, gan ēst? Kāpēc gan neuzdāvināt kādu skaistu virtuves piederumu? Estētiski pievilcīgs kūku statīvs vai gatavošanas trauku komplekts varētu būt tieši tas, kas viņam nepieciešams, lai uzlabotu savas cepšanas prasmes! Neatkarīgi no tā, kāda veida ēdienu vai lietu izvēlēsieties dāvanai, nekas nerunā skaļāk par to, ka esat centies piemklēt vispiemērotāko dāvanu un Jums tas ir izdevies.

4. Bārdas trimmeris

Augstas kvalitātes bārdas trimmeris ne tikai nodrošina funkcionalitāti un praktiskumu, bet arī sniedz iespēju sevi sakopt mājās, nevis vienmēr doties uz salonu. Par laimi, uzticama trimmera iegāde nav sarežģīta. Ir pieejamas dažādu formas, izmēru un cenu diapazonu varianti, lai Jūs atrastu tieši tādu, kādu esat iztēlojusies. Apvienojot šo lielisko dāvanu ar kādu kopšanas līdzekli vai luksusa aksesuāru – vīrietis būs starā!

Raksts tapis sadarbībā ar www.notino.lv

Valentīndienas dāvanas, Photo by Becca Tapert on Unsplash

Valentīndienas dāvanas, Photo by Becca Tapert on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas