You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Latvijas hiphopa pamatlicējs Ozols laidis klajā jaunu singlu

Ozols. Foto: Publicitātes

Ozols. Foto: Publicitātes

Pašmāju reperis Ozols izdod jaunu singlu "Brīvības iela", kas mudina ikvienu sapņot lielus sapņus, izvirzīt dzīvē drosmīgus mērķus un pārvērst tos realitātē. Jaunais singls tematiski sasaucas ar mūziķa paša pieredzi un vienlaikus ir ielūgums uz koncertu gada nogalē 28.decembrī Arēnā Rīga, kas būs visu laiku vērienīgais Ozola priekšnesums kopā ar Latvijas Radio Big Band un virkni pazīstamu viesmākslinieku.

Skaņdarba "Brīvības iela" ideja un koncepcija tapa Ozola rīkotā muzikālā nometnē Mērsragā. Singla mūzikas autors ir bītmeikeris un producents Niklāvs, melodisko virzienu piešķīra reperis Xantikvariāts, savukārt teksta autors ir izpildītājs Ozols:

"Šis singls zināmā mērā ir atskats uz manu tāpat kā daudzu citu mākslinieku un patiesībā ikviena cilvēka jaunības sapņiem un ambīcijām, kas laika gaitā pieaug. Pieļauju, ka daudzi no mums savulaik ir bijuši maksimālisti un savos 20 gados sapņojuši daudz drošāk, nekā pēc 30, 40 gadu sliekšņa. Gribu atgādināt par šo laiku, kad esam paļāvušies uz savu iekšējo dzinuli un rīkojušies daudz aktīvāk un brīvāk, ļaujoties notikumu plūsmai, neko negaidot un nebaidoties. Iespējams jaunībā mums ir liels ego, bet līdz ar to arī daudz lielāka motivācija un jauda sasniegt to, ko vēlamies. Ar laiku par to aizmirstam."

Vienlaikus ar jaunā singla izdošanu Ozols izsludina savu līdz šim vērienīgāko koncertu 28.decembrī Arēnā Rīga. Tas norisināsies 2 daļās - pirmā daļa būs veltīta saspēlei kopā ar Latvijas Radio Bigband un neatkārtojamo Kristīni Prauliņu, kas piešķirs jaunu un bagātīgu nokrāsu jau zināmajiem pēdējos gados tapušajiem skaņdarbiem. Savukārt otrā daļa būs retrospektīvs atskats uz mākslinieka visu laiku spilgtākajiem singliem. Tas paredzēts kā pārsteigumiem bagāts priekšnesums, kurā līdzās Ozolam uz skatuves kāps virkne citu pašmāju mūziķu.

Koncertā izskanēs visiem labi zināmi un populāri hiti, tostarp, O.Z.O.L.S., Personības rekords, Rajons, Stils, Superhaips, Pavasaris, Saulesstariņš, Tu Nāc Tu Ej u.c.

"Arēnā es vēlos apvienot visus savus klausītājus. Savā mūziķa karjerā esmu daudz uzstājies Latvijas pilsētās uz lielākām un mazākām skatuvēm. Tie ir dažādi klausītāji, dažāda vecuma auditorijas, taču viņus visus vienmēr vienojusi interese par manu mūziku un daiļradi kā tādu. Tāpēc ir pienācis laiks satikties visiem vienkopus jaudīgā vairāku stundu koncertšovā. Pavisam noteikti būs pārsteigumi! Decembra beigas ir labs laiks, lai restartētos pirms nākamā gada un 28.decembra koncerts pirmkārt jau ļaus mums visiem kopā pavadīt aizejošo gadu un pavisam noteikti iedos jaunu sparu un enerģiju ieiet 2024.gadā."

Biļetes un informācija par pasākumu pieejamas interneta vietnē www.1979.lv

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996.gadā grupu "Fact" un "Rool Makaz" sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu "Neko 2005" (2000), pēc kura sekoja albumi "Cieņa un mīlestība" (2001), "Augstāk, tālāk, stiprāk" (2002), "Dūzis" (2003) un 2009.gadā izdotais albums "Neatkarība". Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015.gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu "Atpakaļ nākotnē". Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību "Austrumubloks" viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, sasniedzis Zelta diska statusu ar albumiem "Cieņa un mīlestība" un "Augstāk, tālāk, stiprāk", astoņas reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu.

Ozols. Foto: Publicitātes

Ozols. Foto: Publicitātes

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas