You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Lieliskas idejas neparastiem randiņiem

Pāris (Image by StockSnap from Pixabay)

Pāris (Image by StockSnap from Pixabay)

Par pārsteigumiem un kopīgiem piedzīvojumiem randiņos ir jādomā ne tikai Valentīna dienā, lai gan tieši svētkos mēs atceramies, cik būtiski ir veltīt laiku viens otram un priecāties par to, ka esam kopā. Ņemot vērā Covid-19 radīto situāciju pasaulē un Latvijā, šogad ar randiņiem un to norises vietām ir jākļūst vēl radošākiem. Kur aizvest savu otro pusīti, lai šo randiņu viņš vai viņa nekad neaizmirstu? Lūk, dažas idejas citādākiem – neparastākiem un oriģinālākiem – randiņiem.

1. Randiņš tavā auto

Kurš teica, ka randiņa vietai ir jābūt statiskai? Izvēlies par randiņa vietu savu auto, sagatavo to atbilstoši svētku tematikai, parūpējies par ziediem un gardām uzkodām (vari pasūtīt līdzņemšanai un randiņa brīdī piebraukt tām pakaļ), un dodieties izbaudīt Latvijas dabu no auto salona. Paņem līdzi arī segas, jo pledi rada īpaši siltu un mājīgu atmosfēru.

2. Randiņš – pikniks

Ļoti romantisks randiņš var izvērsties dabā. Pirms tam noskati attiecīgo randiņa vietu, sagatavo visu nepieciešamo piknikam – malku, lietas iekuram, uz uguns pagatavojamas uzkodas, karstvīnu vai citu dzērienu termosā, pledus un citus sildelementus – un randiņš ilgi paliks atmiņā kā kas īpašs. Galvenais, pabrīdini sirdsāķīti, lai saģērbjas silti. Ja vēlies, lai randiņā būtu iekļautas arī fiziskas aktivitātes, iesakām pirms tam izstaigāt kādu dabas taku.

3. Poniju, zirgu vai pat suņu pajūgi

Pajūgs – vēl romantiskāks kā kino filmās, jo blakus ir mīļotais cilvēks. Šādā neparastā randiņā vari aizvest savu otru pusi, pirms tam sazinoties un vienojoties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju. Ziemai piestāv pat suņu pajūgi jeb suņu kamanas, kas Latvijā nav pārāk izplatīti, bet šoreiz daba par mums ir parūpējusies un dāvājusi ziemu, kas ļauj izkustēties arī Sibīrijas haskiejiem.

4. Kubls jeb baļļa

Ja zināms, ka no bērniem pārāk tālu neizdosies aizbēgt, jāmeklē risinājums mājas tuvumā, piemēram, kubls jeb baļļa, ko var pievest pie pašām mājas durvīm, iekurināt un baudīt, kad mazie rakari jau iemiguši. Tas arī aizstās SPA apmeklējumu, kas pandēmijas dēļ tagad ir liegts, un ļaus patiesi izbaudīt mierpilnu, relaksējošu atpūtu.

5. Randiņā uz operu!

Ja iepriekš opera vai balets likās kas pašsaprotams pieejamības dēļ, tagad ir ekstra, ko var baudīt īpašās dienās un savā mājā TV ekrānos. Bilesuparadize.lv var iegādāties kodu trīs operu un baleta izrāžu ierakstiem tiešsaistē – opera “Manona Lesko”, balets “Apburtā princese” un opera “Karmena”. Tiem, kuri agrāk bija pieraduši doties uz dažādām kultūras vietām, šāds randiņš būs kā malks svaiga gaisa ikdienas rutīnā.

6. Randiņš uz kalna vai dīķa

Slēpošana, snovošana, slidošana – ja partneris ir fizisku aktivitāšu piekritējs, ideālāks randiņš kā uz kalna nemaz nav iedomājams, īpaši šajā ziemā. Pārsteidz mīļo ar biļetēm ar pacēlāja īri uz kāda no slēpošanas kalniem vai ņemiet līdzi slidas un dodieties uz kādu aizsalušu ūdenstilpni baudīt ziemas priekus. Aktivitātei piemērots, silts apģērbs, uzkodas, iecienītākais dzēriens termosā un uzkodas, sagatavotas siltuma noturīgos traukos, noteikti ir nepieciešamas, lai randiņš izdotos lielisks.

7. Attālinātais randiņš jeb video randiņš

Attālinātais randiņš jeb video randiņš ir ļoti labs risinājums tiem, kuri ikdienā nevar tikties dažādu iemeslu dēļ. Tā nav parasta tikšanās, tāpēc noteikti randiņam ir jāsagatavojas – jāsapucējas, jārada īstā atmosfēra mājās un jāsagatavo lietas kopīgām aktivitātēm, piemēram, kāda spēle. Lai sarunas raisītos vieglāk, vari jau laikus piefiksēt dažādus jautājumus vai tematus, kas ļaus partneri iepazīt vairāk.

Pārsteidz savu otru pusi ar ziediem, dāvanām, komplimentiem vai mīļiem vēlējumiem, lai attiecībās vēl ilgi liesma kvēlo karsta.

Lasi arī šos rakstus:

Pāris (Image by StockSnap from Pixabay)

Pāris (Image by StockSnap from Pixabay)

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas