You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Līga Graudiņa pēc krūšu palielināšanas operācijas: "Tagad mūsu ģimenē viss grozās ap pupiem!"

Pašmāju raidījuma “Ģimene burkā” zvaigzne Līga Graudiņa šajā pavasarī piedzīvojusi īpašas pārvērtības – Līga piepildījusi savu sapni par lielākām krūtīm. Pavisam nesen viņai veikta krūšu palielināšanas operācija.

Līga neslēpj, ka par šo operāciju sākusi domāt jau aptuveni 20 gadu vecumā, jo viņa bijusi ļoti tieva ar tam atbilstošām krūšu aprisēm, tāpat krūts barošana mainījusi to izmēru.

Līga stāsta: Morāli es tam biju gatava jau sen atpakaļ. Vairāk bija finansiālā puse, jo šim mērķim sakrātā nauda vairākkārtīgi tika iztērēta neparedzētiem izdevumiem.”

Līga neslēpj, ka, lai gan priecājusies par gaidāmo sapņu piepildījumu, pirms operācijas viņa bijusi ļoti uztraukusies. Savukārt implanta izvēle noritējusi viegli. Līga stāsta, ka uz konsultāciju devusies viena bez vīra, lai lēmumu par krūšu implantu lielumu varētu pieņemt viņa viena pati.

Aizejot uz konsultāciju, man tika piedāvāti 2 izmēri un es izvēlējos lielāko. Bija moments, kad domāju, ka varbūt vēl lielākus vajadzētu, bet ārsts mani pārliecināja, ka šis būs man vispiemērotākais izmērs.

“Pirms operācijas es biju satraukusies. Atceros savas slapjās, trīcošās rokas. Kad es pamodos pēc anestēzijas, es neatceros neko. Kad es biju palātā, ieradās mana labākā draudzene un tas man ir spilgti palicis atmiņā, ka mēs tur čilojām, smējāmies – tas palīdzēja pārvarēt tās sāpes.”

Pēc operācijas Līgai divas nedēļas nācās dzīvot miera režīmā, jo tad nedrīkst cilāt rokas, celt smagumus un pat ikdienišķas darbības, piemēram, apģērbšanās vai izkāpšana no gultas sagādāja grūtības.

“Mēs jau smejamies, ka mūsu ģimenē viss grozās ap pupiem. Kad zvana draugi, viņi neprasa, kā jūtos es, bet, kā ir ar krūtīm. Kas man ir palicis atmiņā kā pilnīgi anekdote – pēc diegu izņemšanas drīkst pirmo reizi iet dušā. ”

Vīrs pirms tam teica, ka krūtis nav nemaz tik lielas, bet tad noģērbos un iekāpu dušā, pagriezos uz Edgara pusi un nekad neaizmirsīšu to viņa sejas izteiksmi – acis lielas, mute vaļā un viņš vienkārši skatās uz tām krūtīm. Kad eju dušā, pat kaķis taisa lielas acis.

Neskatoties uz grūtībām un pēc operācijas sāpēm, Līga neslēpj, ka būtu vēlreiz gatava to piedzīvot, jo rezultāts esot tā vērts.

Līga Graudiņa pēc operācijas. Foto: personīgais arhīvs

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas