You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Lucavsalā taps lielākais suņu laukums Rīgā

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Īstenojot biedrības "Suns ar misiju" 2021.gadā līdzdalības budžeta konkursā iesniegto projektu "Pilsētsuņu laukums", šogad Lucavsalā taps Pārdaugavā pirmais un Rīgā lielākais suņu treniņu laukums, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Jaunais suņu treniņu laukums atradīsies vietā, kur jau šobrīd suņu saimnieki ved savus mīluļus pastaigāties zālienā. Paredzēts, ka tas būs piemērots suņiem visos vecumos no kucēna līdz pieaugušam sunim.

Laukumu paredzēts dalīt četrās daļās, paredzot atsevišķas zonas kucēniem, maziem suņiem, lieliem suņiem un vienu kopīgo zonu, kur satikties.

Biedrība "Suns ar misiju" savā idejas pieteikumā līdzdalības budžeta konkursam sevišķi uzsvērusi, ka laukums kalpos arī kā domubiedru satikšanās un kopienas veidošanas vieta.

Jaunais suņu laukums būs publiski pieejams ikvienam un paredzēts jebkuram suņu saimniekam ikdienas treniņiem ar savu suni. Tāpat šeit kinologiem būtu iespējams vadīt apmācības suņu saimniekiem un arī organizēt dažādus pasākumus un sacensības.

Iežogots suņu laukums Lucavsalā arī nodalīs suņu saimniekus no citiem atpūtniekiem, tādējādi dažādas Lucavsalas apmeklētāju grupas varēs atpūsties viena otrai netraucējot. Turklāt labiekārtotais laukums dos iespējas suņu saimniekiem apmācīt savus mīluļus, tādējādi veidojot drošāku vidi visiem.

Laukuma būvniecība sāksies jūnija beigās, un tas varētu būt pabeigts rudenī. Kopējās jaunā suņu laukuma iekārtošanas izmaksas būs aptuveni 70 000 eiro.

Līdzdalības budžeta projektu ideju īstenošanas konkursu Rīgas dome rīko kopš 2019.gada, kopā četros konkursa norises gados atbalstīti 36 iedzīvotāju iesniegtie projekti.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, biedrība "Suns ar misiju" reģistrēta 2019.gadā. Taču šī gada 6.martā sākts tās likvidācijas process.

Biedrības apgrozījums 2021.gadā bijis 13 580 eiro bet peļņa - 590 eiro.

Kā aģentūrai paskaidroja biedrībā, biedrība tiek likvidēta, jo tās veidotāja pārcēlusies uz ārzemēm. Taču suņu laukuma izveidi tas netraucēšot.

Biedrība bijusi kā iniciators, izstrādājusi projektu, uzvarējusi konkursā, bet pārējo īstenos pašvaldība, rīkojot iepirkumu būvniekiem.

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas