You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Lukērija Kambala atklāti par modeles dzīvi

Olgas Kambalas meita Lukērija jau vairākus gadus aktīvi darbojas modeles jomā, šajā gadā viņa devās uz Milānu, lai mēģinātu noslēgt līgumu ar kādu no modeļu aģentūrām. Viņai arī tas izdevās.

Pievēršanās modeles karjerai

Modeles karjerai Lukērija pievērsusies 12 gados. “Es nekad nebiju aizdomājusies par modeles darbu. Pie mums ar mammu, kad bijām veikalā, pienāca sieviete no manas pašreizējās aģentūras un pateica, ka man varētu būt potenciāls modelingā, mēs aizgājām uz to aģentūru un parakstījām līgumu.

Es biju izbrīnīta, jo sevi neuzskatīju par smuku meiteni – man tas bija pārsteigums, ka manī kāds saskatīja ko vairāk, jo skolā mani parasti apcēla manas kautrības dēļ. Es biju klusa meitene, tāpēc skolas biedri domāja, ka esmu dīvaina.”

Grūtības modeles darbā – neparedzamība

Par vislielākajiem saviem līdzšinējiem sasniegumiem Lukērija uzskata dalību “Dior” un “Louis Vuitton” privātajos modes šovos Dienvidkorejā.

Kā meitene stāsta, modeles darbs ir ļoti neparedzams. “Modeles darbs nav pats vieglākais, bet tas noteikti ir tā vērts. Ikdiena lielākoties paiet, piedaloties kastingos, lai kāds mani izvēlētos. Tāpat iepriekš nav iespējams pateikt, kur man būs jābūt rīt – arī uz fotosesiju var uzaicināt 30 minūtes pirms tās sākuma.”

Lukērija par kailumu uz mēles

Lukērijas sapnis jau no 15 gadu vecuma ir dalība Parīzes Modes nedēļā, tādējādi palielinot iespēju strādāt ar tiem brendiem, ar kuriem viņa vēlas nākotnē sadarboties. Meitene atzīst, ka nebaidās kāpt uz mēles arī atklātā apģērbā: “Es uzskatu, ka sievietes ķermenis ir skaists, un, ja to var padarīt vēl skaistāku ar apģērbu, kas ir atklāts, tad nesaskatu tajā problēmu. Es nebaidos no izaicinājumiem. Ja man aģentūra, piemēram, palūgtu nomainīt matu krāsu, man tas liktos interesants piedāvājums, kuram visticamāk arī piekristu. Arī mana ģimene mani vienmēr ir atbalstījusi.”

Runājot par Lukērijas ķermeni, viņa stāsta, ka nekādas īpašas diētas neievēro, dažreiz vien aiziet uz sporta zāli.

Milānā meiteni sagaida daudz kastingu – līdz pat 8 vienā dienā un tā nedēļu, bet pēc tam jau gaidāma modes nedēļa.

Lasi arī:

Lukērija Kambala. Foto: personīgais arhīvs

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas