You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Mīla kemperī" - jaunā dalībnieka ienākšana uzjundī jaunas kaislības

Satraucošajā attiecību šovā “Mīla kemperī” jauni pavērsieni, kaislības un pat draudi jau kļuvuši par ierastu lietu. Šoreiz to iemesls ir jaunā dalībnieka ienākšana. Izskatīgais cīņas sporta un fitnesa treneris Artis puišu nometnē radījis manāmu iespringumu.

Kā jau varēja gaidīt no sportista, viņa pārbaudes uzdevums meitenēm arī ir atbilstošs – viņām jāsacenšas tehniski pareizu pietupienu veikšanā. Šeit īpaši izceļas Iluta, un viņa arī tiek izvēlēta randiņam. Taču Artis kompānijā ir jaunpienācējs, un viņš vēl nav aptvēris, kādā dramatiskā situācijā ir nonācis, kādu kaislību apvītu pāri ir izjaucis.

Arti gan notiekošais pārāk neuztrauc – galu galā tādi ir spēles noteikumi, taču Mārtiņam savu nepatiku ir pagrūti noslēpt. Sarunā ar pārējiem kempera biedriem viņš atklāj, ka ir gatavs vajadzības gadījumā ir gatavs likt lietā arī fizisku spēku:

“Ja viņš daudz palaidīs mutis, es palaidīšu pretī kulaku”. Arī Martiņa šova partnere Iluta ir gluži atklāti līdzīgā veidā draudējusi savām iespējamām sieviešu dzimtes konkurentēm. Sanāk, ka ir izveidojies savdabīgi saskanīgs pāris. Taču, ar ko šī kārtējā “kemperu drāma” beidzās, jūs uzzināsit, noskatoties visu šova jaunāko epizodi!

Skatieties arī:

"Dabūs ar čību sejā" - Iluta draud jaunajai šova dalībniecei

Vai Arta ierašanās liks saļodzīties kāda pāra attiecībām?

Vai Mārtiņš un Agnese pavadīja nakti kopā?Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas