You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Olga Kambala beidzot tiek pie savām ilgi gaidītām pārvērtībām - jauns deguns un krūtis

Olga Kambala beidzot tiek pie savām ilgi gaidītām un lolotām pārvērtībām - jauns deguns un krūtis. Abas operācijas Olga taisīja Turcijā. Populārajā šovā "Slavenības. Bez Filtra" viņa dalās ar šo skaistumkopšanas manipulāciju pieredzi.

"Man sākumā atnesa kompresijas zeķītes, kuras es biju kaut kur "Instagram" redzējusi un domāju - kur ir ārsts? Man pat konsultācija nebija bijusi, es pat ārstu neesmu redzējusi! Un tad ienāk dakteris ar savu asistentu un saka "Čau, tagad parunāsim par tevi. Kādu tu gribi degunu? Tev ir bilde?" Es vienkārši atbildēju ka nē, un ārsts uzreiz pasaka - "Es tev uztaisīšu viņu mazliet maigāku, jo tu izskaties dusmīga." Tad par krūtīm, viņš sāka tur zīmēt un jautāja kādas krūtis es gribu - nu es gribu tādas augsta profila, apaļas, seksīgas, lai ir "boobs". Uz ko viņš atbildēja - būs!"

Olga sižetā arī komentē sajūtas pēc operācijas, kad esot sāpējušas ribas nevis pašas krūtis un esot gribējies padzerties un paēst. Arī deguna operācija atstājusi iespaidu uz Olgas acīm, kuras bijušas tā piepampušas, ka bijis grūti tās atvērt. Lai gan Olgai veiktas divas operācijas reizē, viņa varējusi pamest slimnīcu jau pēc divām dienām, kaut gan pirms tam esot teikts, ka gultā būs jāpavada nedēļa. Olga arī uzslavē Turcijas plastisko ķirurģiju, kas tur esot augstā līmenī.

"Degunus jābrauc taisīt uz Turciju, jo tur šī ir viena no populārākajām operācijām un ārstiem ir liela pieredze. Tur šis medicīnas tūrisms ir ļoti attīstīts, ļoti, tur ir jaunākās tehnoloģijas un es biju pārsteigta, ka šis bija kaut kas pilnīgi jauns, tā kā kad es Latvijā taisīju, tas bija vecmodīgi. Labi, tas bija kādus 10 gadus atpakaļ, bet nu, tur kautkā viss ātri - čik, viss, veseļojies."

Vairāk skaties:

Olga Kambala, foto no personīgā arhīva

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas