You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Padomi pavasarim kopā ar BENU Aptiekas skaistuma vēstnesi Maiju Rozīti-Krištopani

Pavasaris un Lieldienu tuvošanās ļauj sajust jaunu enerģiju, prieku un nāk kā atgādinājums parūpēties par savu ķermeni un prātu. Ar saviem veselīgajiem ieradumiem labsajūtai, skaistumam un veselībai pavasarī dalās BENU Aptiekas skaistuma vēstnese Maija Rozīte-Krištopane.

BENU Aptiekas skaistuma vēstnese Maija ir dzimusi aprīlī, tāpēc viņai pavasaris ik gadu nes vairāk enerģijas, liek justies labāk un spēcīgāk. Taču, kas vēl palīdz justies labi, sagaidot pavasari? Viņa stāsta: “Rūpējoties par sevi, pieturos pie pārliecības, ka tam nav sezonalitātes – es cenšos visu laiku sevi uzturēt formā gan ar sportu, gan pārdomātu uzturu un vitamīniem. Tas, kas man noteikti pēc garās, pelēkās un aukstās Latvijas ziemas ir patīkama pārmaiņa, ir iespēja vairāk būt svaigā gaisā, bez salšanas un diskomforta, turklāt es no sirds izbaudu pavasara smaržu, kas jau tagad sāk virmot gaisā – tas arī ir tas, kas pavasarī dod labsajūtu.”

Ādas kopšanas ABC

BENU Aptiekas skaistuma vēstnese atzīst, ka ādas kopšanai pats svarīgākais ir pazīt savu ādu, jo katram no mums ir savs ādas tips, ādas īpatnības, alerģijas un jutīgums. Jāatceras, ka ir līdzekļi, kuri ļoti labi der vienam, bet nederēs citam. Maija skaidro, ka viņas ādas tips ir normāls-kombinēts, tāpēc savai ādai piemeklē ādas tipam atbilstošus līdzekļus ar labām mitrinošajām īpašībām. Viņa uzsver: lai āda izskatītos starojoša un veselīga, ir svarīgi pievērst uzmanību pareizai un regulārai ādas kopšanai mājas apstākļos – kārtīgai attīrīšanai, pīlingiem, mitrinošam serumam un laba, ādai piemērota krēma lietošanai, kā arī ādas palutināšanai ar maskām.

BENU Aptiekās plašā klāstā pieejama populārāko zīmolu kosmētika, kas ir dermatoloģski testēta; tajā tiek izvēlētas tādas sastāvdaļas, kas neaizsprosto poras, ir hipoalerģiskas un ir paredzētas arī īpaši jutīgai ādai, turklāt aptiekā pieejamā kosmētika ne vien dziļi kopj, bet arī ārstē ādu. Līdz 31. martam visās BENU Aptiekās Skineffect, Natural, Wella Professionals, Apivita un citu zīmolu kosmētikai – 50 %, Eucerin, Uriage, Dzintars, Bioderma un citu zīmolu produkcijai – 40 %, Madara – 30 % un La Roche-Posay zīmola ražojumiem – 25 % atlaide! Izvēlies sev piemērotāko kosmētiku vēl izdevīgāk!

Matu skaistumam visa gada garumā

Lai mati vienmēr būtu skaisti, veselīgi un mirdzoši, par tiem ir jārūpējas visa gada garumā! Maija stāsta, ka, lai gan iepriekš viņas mati vienmēr bijuši veselīgi, kaut arī gaiši un arī krāsoti, pēc slimošanas perioda pagājušā gada rudenī tie kļuva trausli un lūstoši. “Pēc slimošanas sāku pievērst pastiprinātu uzmanību matu kopšanai – jau piecus mēnešus saviem matiem izmantoju matu kapsulas, kas veicina matu augšanu un stiprina matu kvalitāti. Lietoju arī serumus un koncentrātus, ko iemasēju galvas ādā, kā arī matu maskas, ko ieklāju gan mājas apstākļos, gan salonā, lai mitrinātu tos un stiprinātu,” stāsta Maija.

Vitamīni veselībai un labsajūtai

Ikvienam cilvēkam vismaz reizi gadā būtu jāapmeklē savs ģimenes ārsts, lai veiktu profilaktisku veselības pārbaudi, kā arī asins analīzes, lai noskaidrotu, vai organismam nekā netrūkst un tas darbojas bez traucējumiem. Maija atzīst, ka regulāri cenšas sekot līdzi savai asinsainai, kā arī tam, lai organismā netrūktu kādu minerālvielu, kuru sievietēm nereti mēdz būt par maz, piemēram, dzelzs, kas ļoti ietekmē arī ādas stāvokli. “Regulāri papildus uzturā lietoju arī D vitamīnu, Omega-3, Omega-6, selēnu, cinku un naktssveces eļļu, kā arī citus man piemērotus vitamīnus,” stāsta Maija.

Turklāt svarīgi atcerēties, ka labu un ilgstošu rezultātu gan sportā, gan uzturā un ķermeņa un sejas kopšanā var dot veselīgs režīms un dzīvesveids kopumā, un pavasaris ir izcils laiks, kad sākt pievērst pastiprinātu uzmanību kustībai, veselības stiprināšanai un labsajūtas veicināšanai!

LIELdienu LIELatlaides BENU Aptiekās

Sagaidot pavasari un gatavojoties Lieldienu svinībām, BENU Aptieka šonedēļ visus lutinās ar lieliskām atlaidēm un piedāvājumiem kosmētikai un uztura bagātinātājiem – līdz pat –50 % ! Nāciet uz savu tuvāko BENU Aptieku vai ienāciet e-Aptiekā: www.benu.lv !

Foto: BENU aptieka

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas