You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Sagatavo automašīnu ceļojumam

unsplash.com

unsplash.com

Vasara ar saviem siltajiem, garajiem un gaišajiem vakariem tā vien vilina izbraukāt dzimtās zemes āres, lai meklētu piedzīvojumus un ļautos neaizmirstām sajūtām. Pirms doties tuvākā vai tālākā ceļā vērts iegriezties profesionālā un uzticamā autoservisā, lai veiktu automašīnas tehnisko apkopi, neļaujot plānotajam piedzīvojumam izgāzties ar lielu blīkšķi. Kam jāpievērš uzmanība, lai sagatavotu automašīnu ceļojumam un vasarai?

Bremžu kluči

To, cik liela nozīme drošai braukšanai ir bremzēm, atgādināt lieki. Turklāt bremžu kluči ir tas elements, kurš pakļauts intensīvam darbam, bremzēts taču tiek ikreiz, kad tiek braukts ar mašīnu, tāpēc bremžu kluči nodilst ļoti ātri. Sakarīgs meistars kopā ar bremžu kluču pārbaudi pievērsīs uzmanību arī bremžu diskiem un izdarīs visu, lai bremzējot automašīna klausītu uz vārda un apstātos.

Salona filtrs

Vai zinājāt, ka par patīkamu aromātu automašīnā ne tik daudz atbild personīgā higiēna, bet automašīnas salona filtrs? Salonu filtru vēlams mainīt vismaz divas reizes gadā - iztīrot ziemā sakrājušos netīrumus, pavasara ziedputekšņus, kukaiņus, smogu un citus elementus, kas rada nepatīkamu aromātu. To, ka jāmaina salona filtrs var saprast pēc tā, ka automašīnas salonā nelāgi ož, gaisa plūsma no ventilatoriem ir vāja un salonā ir paaugstinājies mitruma līmenis.

Kondicionieris

Mēs visi ceram uz siltu vasaru, bet karstums ilgstoši uzturoties automašīnā, kurā nestrādā kondicionieris, var būt īstas mocības, ne jautras brīvdienas. Domājams, ka ikviens ir piedzīvojis situāciju, kad nospiežot A/C podziņu, temperatūra automašīnā nemainās. Pats svarīgākais, lai sistēma darbotos nevainojami, to jāpārbauda vismaz reizi gadā. Automašīnas kondicioniera tīrīšana un pārbaude prasa pāris komplicētas darbības, kuras labāk uzticēt profesionāļiem.

IMA autoserviss atgādina, ka sevis paša, pasažieru un citu ceļa satiksmes dalībnieku drošības vārdā vismaz reizi gadā ir vērts pievērts uzmanību pamata lietām automašīnas tehniskajā apkopē, lai braukšana būtu droša un patīkama.

unsplash.com

unsplash.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas