You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Stila patruļas" redzes lokā nonāk Aina Poiša un kāda pārmēru klasiska skolotāja

“Stila patruļas” komanda atkal ir devusies pārkāpēju medībās, un šoreiz viņu redzes lokā negaidīti nonāk populārā psihoterapeite Aina Poiša. Savulaik, bieži vadot TV raidījumus, Poišas kundze izcēlās ar savu interesanto, viegli māksliniecisko stilu, kuru apbrīnoja un idejas smēlās neskaitāmas sievietes. Vai pa šiem gadiem kaut kas būtu tik krasi mainījies?

Nebūt ne – stiliste Una Bernatoviča, nopētot Ainu no galvas līdz kājām, secina, ka sieviete ir gaumīgāka par gaumīgu un nekāda ‘’apcietināšana’’ viņai nav nepieciešama. Pati psihoterapeite gan piebilst, ka šovakar dosies uz teātri, un tādēļ neliela “uzfrišināšana” būtu īsti reizē: “Esmu tās paaudzes cilvēks, kuri uzskata – uz teātri tomēr vajag sapucēties. Ne pārspīlēti, bet vajag.”

Tomēr patruļas lēmums šoreiz notiesā citu dāmu labākajos gados – skolotāju Airu no Salaspils. Viņas tēlam it kā nebūtu, kur piesieties – viss ir gaumīgi, akurāti, ērti un Ainas dienas plāniem atbilstoši. Tomēr – patruļas komanda Jana un Kaspars, neko par šo sievieti nezinot, ar pirmo mēģinājumu precīzi uzmin viņas nodarbošanos. Viss ir pārāk klasiski un garlaicīgi.

“Tā dažreiz ir ar tām mūsu skolotājām un viņu klasisko ģērbšanos. Man arī ir bijušas tādas klientes. Es jautāju – vai esat skolotāja, un viņas – vai tiešām tas man uz pieres uzrakstīts? Tas stils tiešām itin kā uzliek zīmogu. Es saprotu, skolā ir etiķete, bet tomēr – tā ir vide, kur uzturas jaunieši, tā nav tik stingri konservatīva. Nevajag jau puķainās kleitās nākt, bet savu stila odziņu tēlam derētu pievienot” savā pieredzē dalās Una Bernatoviča, un lēmums ir pieņemts – stila pārvērtības šoreiz izbaudīs Aira, kura tam arī jūtas gatava.

Skatieties arī:

Kā pārvērst par dāmu sievieti, kura atsakās vilkt kleitu?

Efektīgas stila pārvērtības iedvesmo vīndari no Lubānas uzsākt jaunu dzīvi

Žannu Dubsku līdz asarām aizkustina pārvērtību dalībnieces pārdzīvojumiAina Poiša, 1188 Play ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas