You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"STV Pirmā!" skatītājas pavisam drīz lutinās jauns seriāls "Tevis dēļ"

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Vai liktenis spēj savest kopā cilvēkus, vienojot viņus neredzamām saitēm? Gatavojies emocionālam ceļojumam, kas liks aizdomāties par patiesām vērtībām un cilvēcības spēku, un ļaujies stāstam, kas neatstās vienaldzīgu! Skatītājus pavisam drīz lutinās jauns seriāls “Tevis dēļ”, kas televīzijas ekrānos nonāks 10. jūnijā plkst. 15.15 kanālā STV Pirmā!

Seriāls "Tevis dēļ" ļaus ieskatīties divu ģimeņu dzīvē, kuru likteņus savienos īpašs bērns – Nikolass. Elena, Ernesto un viņu adoptētais dēls Nikolass dzīvo laimīgi līdz brīdim, kad Nikolasam tiek diagnosticēta leikēmija, un steidzami nepieciešama kaulu smadzeņu transplantācija. Diemžēl neviens no audžuģimenes locekļiem nav saderīgs donors, tāpēc Ernesto un Elena ir spiesti meklēt dēla bioloģiskos vecākus.

Nikolasa māti viņiem neizdodas atrast, taču viņi satiek dēla bioloģisko tēvu – Pedro. Šī ziņa pamatīgi šokē Pedro, jo viņam nav bijusi ne mazākā nojausma par bērna esamību. Pārbaudot paternitāti un apstiprinoties viņa tēva lomai, Pedro nešaubās ne mirkli un kļūst par donoru. Ernesto un Elena viņam ir dziļi pateicīgi, taču lūdz izvairīties no jebkāda kontakta ar Nikolasu, kam Pedro arī piekrīt, būdams pārliecināts, ka dēlam ir laimīga dzīve ar audžuģimeni un viņam tajā vietas nebūs. Taču liktenim ir citi plāni, kas sašūpos šo abu ģimeņu dzīvi uz visiem laikiem.

Kā beigsies šis smeldzīgais stāsts? Vai Pedro spēs noskatīties uz Nikolasa dzīvi no malas, un vai viss, ko Elena izjutīs pret Pedro, būs tikai pateicība vai arī kas vairāk? To visu skaties jaunajā meksikāņu seriālā “Tevis dēļ” jau no 10. jūnija darbadienās plkst. 15.05 kanālā STV Pirmā!

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas