You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

TV raidījuma “Māmiņu Klubs” jaunā sezona atsāksies 15.janvārī

Raidījums “Māmiņu Kluba” televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” jauno sezonu sāks 15.janvārī – ģimenēm piedāvājot aktuālas tēmas un dažādās rubrikās runājot par būtisko gan sabiedrībā, gan vecāku ikdienā. Kopā ar raidījuma vadītājām - Kristīni Beitiku un Līvu Spuravu, svētdienu rīti būs piepildīti ar krāsainiem padomiem par un ap bērniem un ģimenisku dzīvesstilu.

 Raidījums jaunajā sezonā aktualizēs tādas tēmas kā sievietes reproduktīvā veselība, neauglība, māmiņu veselīgs dzīvesveids programmā “Aktīva, vesela mamma”, kā arī dažādas psiholoģiskās tēmas, kas kļūst arvien aktuālākās - izdegšana, pāru attiecību līkloči un citas. Jaunajā sezonā būs arī jauna recepšu rubrika, kurā apskatīsim arī dažādus ar ēst gatavošanu un veselīgu ēšanu ģimenē saistītus padomus. Tāpat meklēsim galveno varoni dokumentālajām seriālam “Superbēbis”, kurā sekosim līdzi kādai jaunajai ģimenei cauri grūtniecības pēdējiem “metriem”, dzemdībām un bērniņa pirmajam dzīves gadam. “Superbēbis” iedvesmos arī citas ģimenes un parādīs vislabākās iespējas, kas šobrīd pieejamas mazuļu veselībai un attīstībai!

 Kā allaž, katra raidījuma centrā ir Latvijā atpazīstami vecāki un ģimeņu eksperti ar lielajām intervijām par vecākiem aktuālām tēmām. Sezonas pirmajā raidījumā, 15.janvārī, plkst.9:20, lielajā intervijā viesosies neauglības psiholoģijas speciāliste Gunta Čebotarjeva un ar atklātiem stāstiem par izaicinājumiem pilno ceļu pie bērniņa dalīsies vairākas māmiņas. Kādi ir neauglības fiziskie un psiholoģiskie cēloņi? Vēl raidījumā, rubrikā “Veselīga grūtniecība” tēma par pāru vēlēšanos tikt pie bērniņa- kā topošajiem vecākiem gatavoties grūtniecībai? Kā izvēlēties piemērotu pirmo galdiņu un krēsliņu pēc Montesori metodes, kas aicina uz cieņpilnu attieksmi pret bērnu un viņa attīstības posmiem? Kādi ēšanas paradumi ir vegānu ģimenēs? Kādas priekšrocības ir veģetārajam un vegāniskajam dzīvesveidam un kā šāds uztura virziens ietekmē bērna attīstību?

 Iesākoties jaunajam gadam, raidījuma vadītāja un veselīga dzīvesveida entuziaste Kristīne Beitika aicinās piedalīties programmā “Aktīva, vesela mamma!” - kā uzsākt vingrošanu un ikdienas soļu izaicinājumu? Kāpēc māmiņai jāpievēršas savai labsajūtai? Kopā ar dažādiem ekspertiem vedīsim māmiņas ceļojumā savas fiziskās un emocionālās veselības uzlabošanai.

 “Māmiņu Klubs” līdztekus TV raidījumam, jaunajā sezonā aicinās arī uz dažādiem pasākumiem. Ik mēnesi tiksimies lielākajā “māmiņu burziņā” Rīgā - “Māmiņu Brokastīs”, kas piedāvā dažādas izzinošas lekcijas par mammas un bērnu veselību un aktivitātes - radošās darbnīcas un meistarklases. “Māmiņu Brokastis” - katru mēnesi, modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”! Savukārt, pavasarī paredzēts lielais “Sieviešu Festivāls” - pēc pandēmijas laika pasākums atgriežas Jūrmalā, lai kopā satiktos tūkstotis sieviešu kopā ar dažādiem sievietes veselības, izaugsmes un skaistuma ekspertiem.


Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas