You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai Latvijā būs oficiāla korgiju organizācija?

No piemiņas gājiena līdz oficiālai organizācijai: Denīzei Lapinskai ir plāns korgijiem

Denīze Lapinska, kafejnīcas "Cepiens" vadītāja un divu korgiju – Norri un Jankela – saimniece, ir iecerējusi izveidot oficiālu korgiju organizāciju Latvijā. Pašlaik darbojas korgiju biedrība, bet Denīze vēlas spert soli tālāk un formalizēt korgiju saimnieku kopienu.

Ideja par oficiālu organizāciju radās pēc veiksmīgajiem korgiju gājieniem, kas tika rīkoti, lai pieminētu Anglijas karalieni Elizabeti II, kura bija liela šīs šķirnes cienītāja. Pirmajā gadā gājienā piedalījās aptuveni 50 korgiji, bet otrajā – jau ap 200 korgiju saimniekiem no visas Latvijas.

Denīze stāsta, ka abas parādes noritēja ļoti veiksmīgi, un korgiju saimnieki mierīgi devās no Brīvības pieminekļa līdz Lielbritānijas vēstniecībai, kur viņus sagaidīja vēstnieks. Lielā atsaucība sociālajos tīklos liecina par augstu interesi, un Denīze plāno, ka trešais gājiens būs vēl organizētāks.

Lai gan daudzi interesējas par korgiju kucēniem, Denīze atgādina par lielo atbildību, ko prasa dzīvnieka turēšana, īpaši ņemot vērā problēmas ar palīdzības sniegšanu nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, par ko viņa kritizē Rīgas domi.

Lasi arī!

Masaļskis atklāj, ka reiz bijis "ļoti tuvu, lai izkāptu ārā no tā autobusa un pieliktu punktu visam"

Kā svinēt Lieldienas? Padomos un iedvesmā dalās mācītājs Krists Kalniņš un dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse

Una Ulme: "Es nezināju, kā dzīvot pa jaunam!"


deniize.l/Instagram

deniize.l/Instagram

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas