You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vasaras sievišķīgākais izaicinājums “30 dienas svārkos un kleitās” ir klāt!

Vasarai piestāv vieglums, svārki un pozitīvas emocijas, tāpēc televīzija sievietēm “STV Pirmā!” un iepirkšanās un izklaides centrs “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa” arī šogad turpina iedvesmot visas Latvijas dāmas ļauties sievišķībai un jūnijā 30 dienas tērpties svārkos un kleitās. Dāmas, kuras piedalīsies izaicinājumā, publicējot bildes vai video sociālo tīklu vietnēs “Instagram” vai “Facebook”, saņems īpašus pārsteigumus no “AKROPOLE” iepirkšanās centriem!

Bikses nereti tiek uzskatītas par krietni ērtāku apģērbu, tomēr velti – arī kuplos svārkos var braukt ar riteni, strādāt dārzā vai skriet rīta krosu, tā vairojot pozitīvas emocijas sevī un izpelnoties sirsnīgus smaidus no apkārtējiem.

“30 dienas svārkos un kleitās” norisinās jau astoto gadu, mudinot dāmas arī ikdienas steigā sajusties kā dievietēm, izbaudot sievišķīgus mirkļus. Jebkuram no mums ir vērtīgi reizi pa reizei izkāpt ārpus savas komforta zonas, jo tas ir ne tikai veselīgi, bet arī palīdz mūsos uzturēt jaunības dzirksti – aizvien meklējot jaunas sajūtas, piedzīvojumus un iesaistoties dažādos, iepriekš nebaudītos, dzīves izaicinājumos! Ja esi sieviete, kura ikdienā nav radusi valkāt kleitas un svārkus, šis izaicinājums var būt veids, kā pamainīt savu ikdienu, lauzt savus ieradumus un kļūt vēl dzirkstošākai!

Piedalīties izaicinājumā aicina arī raidījuma “Kad viņas satiekas” vadītājas Liene Stepena, Dagmāra Legante-Celmiņa un Baiba Vītiņa. Viņas atzīst, ka svārki un kleitas rada svētku sajūtu pat pelēcīgākajā ikdienā un sniedz brīnišķīgu pašsajūtu, jo kuram gan nepatīk dzirdēt patīkamus komplimentus. Dāmas, uzbursim svētku sajūtu savā ikdienā kopā!

Kā piedalīties akcijā “30 dienas svārkos un kleitās”

Lai piedalītos izaicinājumā, ik dienu no 1. līdz pat 30. jūnijam nofotografē sevi un savu vasarīgo tērpu, bet bildi publicē “Facebook” vai “Instagram”, pievienojot tēmturi #STVUzvelcKleitu. Katru nedēļu tiks izlozēta dāvanu karte 50 eiro vērtībā, taču, kampaņai noslēdzoties, 1. jūlijā aktīvākā kampaņas dalībniece saņems galveno balvu – "AKROPOLE" dāvanu karti 100 eiro vērtībā!

Raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas. Foto: Kristaps Liepa

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas