You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vīriešu matu griezumi vasarai

Vasaras karstums daudziem no mums ir liels izaicinājums – īpaši, ja esam apveltīti ar bagātīgu matu rotu. Lai karsto laiku varētu sagaidīt un pavadīt stilīgi, izvēlies kādu no šiem matu griezumiem.

Kā liecina menshairstylestoday.com mājaslapā atrodamā informācija – šajā vasarā vīriešiem ir vairākas izvēles iespējas, kādu matu griezumu izvēlēties:

Īss griezums (Buzz Cut)

Šāds matu griezums ir populārs vasarā, jo īsie mati palīdz saglabā vēsumu lielā karstumā. Tāpat šādu matu kopšana neprasīs ilgu laiku.

Komandas griezums (Crew Cut)

Šāds matu griezums, kas iegūts iedvesmojoties no militārās dzīves, būs piemērots stilīgiem vīriešiem, kuri vēlas īstus matus, bet tomēr ar kādu akcentu. Sānos matus apgriez pavisam īsus, bet augšējos atstāj tik garus, lai tos varētu nedaudz ieveidot.

Franču griezums (French crop)

Šāds griezums būs piemērots vīriešiem, kuri matiem vēlas piešķirt tekstūru. Lai to panāktu, mati augšējā daļā jāatstāj garāki, lai, piemēram, viļņainie mati varētu brīvi veidot tekstūru, bet pieres daļā jānogriež pavisam taisni. Šo matu griezumu var papildināt ar atbilstoši ieveidotu bārdu.

Īsi, cirtaini mati

Šādus matus ieveidot ir daudz grūtāk nekā taisnus, taču ļaušana cirtām dzīvot savu dzīvi – īpaši jauniem puišiem – sniegs iespēju izskatīties pievilcīgi. Matu ieveidošanai ieteicams izmantot nedaudz matu želejas, lai vairāk izceltu cirtas.

Sērferu mati

Šāds matu griezums būs piemērots vīriešiem, kuri vēlas maz laika veltīt matu ieveidošanai un panākt nepiespiestu stilu. Šāda frizūra lieliski izskatīsies jebkurā pludmalē. Protams, garu matu izaudzināšana prasa laiku, bet līdz sasniegts vēlamais matu garums, tos droši var ieveidot ar kādu no matus fiksējošajiem līdzekļiem.

Pirms dodies pie friziera – atceries – pats galvenais, lai ar jauno matu griezumu tu jūties ērti un brīvi!

Lasi arī:

Vīriešu frizūru tendences 2023. gadā

Matu fēns – kā izvēlēties kvalitatīvu fēnu profesionālai un ikdienas lietošanai?

Pārsteidzoši iemesli, kāpēc tavi mati kļūst taukaini jau pēc vienas dienas

Vīriešu matu griezumi. Foto: Men's Stylish Hairstyles/ Youtube

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas