Zvērinātu advokātu birojs Skudra & Ūdris, SIA 0

Dzirnavu iela 41a - 4, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Zvērinātu advokātu birojs Skudra & Ūdris ir atpazīstams ar spēju sniegt pārdomātus un efektīvus risinājumus, nodrošinot savus klientus ar augstas kvalitātes juridisko servisu, kā arī ar biroja starptautiskajiem sakariem un pieredzi.
Mūsu birojā strādā juristi ar labu un vispusīgu izglītību, kuri ieguvuši akadēmiskos grādus jurisprudencē gan Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, gan arī respektablās juridiskās izglītības iestādēs Eiropā un Ziemeļamerikā, un kuriem ir praktiskā darbā pieredze gan Latvijā, gan ārvalstīs.
Birojā ir advokāti ar advokāta licenci ne vien Latvijā, bet arī, piemēram, vienā no lielākajiem pasaules biznesa centriem - Ņujorkā, ASV.
Šī akadēmisko un praktisko zināšanu bāze dod mums iespēju sekmīgi izmantot ne vien Latvijas, bet arī ārvalstu pieredzi un zināšanas vietējos apstākļos.
Gadu gaitā mūsu juristi spējuši izveidot vispusīgu un kvalificētu juridisko praksi, kā arī plašu un reprezentablu klientu bāzi, kas ietver gan lielus multinacionālos un vietējos uzņēmumus, bankas un citas finanšu institūcijas, kā arī vidējos, mazos uzņēmumus un privātpersonas.
Mēs esam snieguši juridisko nodrošinājumu ievērojamiem ārvalstu investīciju projektiem būtiskākajos tautsaimniecības sektoros, kā piemēram, infrastruktūrā, telekomunikācijās, rūpniecībā un finanšu pakalpojumos.
Mūsu juristi ir konsultējuši dažādas valsts institūcijas un starptautiskās organizācijas, piedalījušies jaunu likumprojektu un citu normatīvo aktu izstrādē, tādējādi sekmējot juridiskās sistēmas turpmāku attīstību Latvijā.
Birojam Skudra & Ūdris ir izveidojusies sekmīga sadarbība ar juridiskām firmām pārējās Baltijas valstīs un Krievijā, kā arī ar vairākām multinacionālām juridiskām firmām un sadarbības tīkliem.
Mūsu personāls var strādāt un sniegt juridiskos pakalpojumus vairākās valodās - latviešu, krievu, angļu un franču.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Zvērinātu advokātu birojs Skudra & Ūdris, SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Zvērinātu advokātu birojs Skudra & Ūdris, SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Zvērinātu advokātu birojs Skudra & Ūdris
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203344248
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 09.09.2021
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzirnavu iela 41A - 4, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju