"Akmens Baltija" SIA 0

Mežāres, "Saulaine", Babītes nov., LV-2101
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA "Akmens Baltija" darbojas kopš 2006. gada un vairāk nekā 10 gadu laikā ir veikusi darbus būvniecības objektos ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs (Vācijā, Igaunijā, Zviedrijā un Krievijā). Mūsu darbinieki ir vienmēr priecīgi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un iepazīstināt ar mūsu piedāvātās produkcijas klāstu.
SIA "Akmens Baltija" piedāvā šādas dabiskā akmens šķirnes ar dažādiem virsmu apdares veidiem:

marmors un travertīns – pulēts, slīpēts, ar antīku apdari, bučardēts;
granīts – pulēts, slīpēts, ar antīku apdari, bučardēts, apstrādāts ar uguni;
dolomīti, smilšakmeņi un kaļķakmeņi;
kvarcīti un slānekļi;
onikss.

Dabiskā akmens unikālās īpašības slēpjas tā izturībā, ugunsdrošībā un neatkārtojamajā skaistumā. Izvēloties jebkuru akmeni, ir svarīgi saprast, ka piedāvātie paraugi atspoguļo tikai aptuvenu viena vai cita materiāla zīmējumu. Dabiskais akmens var atšķirties pēc zīmējuma un krāsas, jo šis materiāls ir dabas dots un dabisks. Dažkārt ir pat neiespējami iegūt pēc tonalitātes un zīmējuma struktūras viendabīgu materiālu, jo tā autors ir pati māte daba. Viss, kas ir cilvēka spēkos, – aizgūt visu dabiskā akmens skaistumu, ko tā autors ir izveidojos pirms daudziem gadu simtiem. Pirms materiāla pasūtīšanas ir jāsaskaņo visas ar dabisko akmeni saistītās nianses (krāsa, zīmējums, apdares veidi, izmēri utt.). Mēs garantējam augstas kvalitātes produkciju par pieejamām cenām. Katram mūsu klientam mēs cenšamies rast individuālu pieeju un detalizēti izskatām visas klienta vēlmes.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Akmens Baltija" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Akmens Baltija" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AKMENS BALTIJA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003817307
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.04.2006
Juridiskā adrese:
Rīga, Lielvārdes iela 103 - 60, LV-1084
Iegūt pilnu juridisko informāciju