"Latvijas balzams veikals" 0

Lāčplēša iela 11, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Latvijas balzams veikali - specializēts alkoholisko dzērienu veikalu tīkls ar 47 veikaliem un e-veikalu www.lbveikali.lv. E-veikalā www.lbveikali.lv var pasūtīt stipros alkoholiskos dzērienus, alu un vīnu, kā arī Latvijā ražotos dezinfekcijas līdzekļus ar piegādi uz mājām.
Latvijas balzams veikali atrodas Rīgā, Jūrmalā, Aizkrauklē, Bauskā, Daugavpilī, Jelgavā, Ogrē, Piņķos, Valkā un Ventspilī.
Latvijas balzams veikalos par labām cenām un ar atlaidēm nopērkami visi AS ''Latvijas balzams'' ražotie produkti, tai skaitā leģendārais Rīgas Melnais Balzams, pasaulē zināmu zīmolu alkoholiskie dzērieni un ekskluzīvi eksporta tirgiem paredzēti produkti, kas Latvijā nopērkami tikai Latvijas balzams veikalos.
Uzņēmums dibināts 1991. gadā un šobrīd, lai nodrošinātu vienotu biznesa resursu pārvaldību Baltijā, ir izveidota holdinga kompānija ''Amber Beverage Group'' SIA, kura apvieno starptautiskās alkoholisko dzērienu kompānijas ''SPI Group'' uzņēmumus Baltijas valstīs.
Latvijas balzams veikali ir uzticams veikalu tīkls, kas saviem klientiem garantē produktu izcelsmi, nodrošina draudzīgu, laipnu un profesionālu apkalpošanu, kā arī ātru un ērtu piegādi uz mājām.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Latvijas balzams veikals" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Latvijas balzams veikals" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BRAVO
Statuss:
Reorganizēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
42803001435
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 06.08.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Palīdzības iela 2, LV-1001
Iegūt pilnu juridisko informāciju