''MoselWeins'' lielākais Vācijas un Luksembrurgas, Francijas vīnu piedāvājums Baltijā par vairumtirdzniecības cenām 0

Pulkveža Brieža iela 33, Rīga, LV-1024
Darba laiks:
''MoselWeins'' Pulkveža Brieža iela
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mūsu veikali Rīgā - Pulkveža Brieža ielā 33 un Elvīras ielā 16, kur aicinām iepazīties un iegādāties visus mūsu importētos vīnus. MoselWeins uzņēmums ir dibināts 2010. gadā un pārstāv lielāko Vācijas un Luksemburgas vīndarītavu kooperatīvu Baltijas valstīs. Mēs piedāvājam vairāk nekā 300 dažādus labas un augstākās kvalitātes vīnus no 8 Vācijas reģioniem un Luksemburgas, tostarp 80 atšķirīgus Riesling vīnogas vīnus. Mūsu vīni ir augsti novērtēti Vācijā, Luksemburgā un Baltijas valstīs.
MoselWeins mērķis ir iepazīstināt Baltijas valstu vīna cienītājus ar augstas kvalitātes vīniem par izdevīgām cenām. Mūsu piedāvātajā vīnu klāstā ir vīni no vairāk nekā 20 dažādām Vācijas un Luksemburgas vīnogu šķirnēm, bezalkoholiskie vīni, Luksemburgas Pinot Noir un Gewurztraminer grapa/destilāts.
Pateicoties Mozeles ielejas vīndaru profesionalitātei, pieredzei un zināšanām, mūsu vīni ir atrodami ne tikai lielāko mazumtirdzniecības veikalu plauktos, bet tiek pasniegti arī Latvijas labākajos restorānos.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
''MoselWeins'' lielākais Vācijas un Luksembrurgas, Francijas vīnu piedāvājums Baltijā par vairumtirdzniecības cenām Jūrmala CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
''MoselWeins'' lielākais Vācijas un Luksembrurgas, Francijas vīnu piedāvājums Baltijā par vairumtirdzniecības cenām Jūrmala CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
MozelWeins
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103686110
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 27.06.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Pulkveža Brieža iela 33, LV-1045
Iegūt pilnu juridisko informāciju