MoselWeins'' lielākais Vācijas un Luksembrurgas vīnu piedāvājums Baltijā par vairumtirdzniecības cenām 0

Pulkveža Brieža iela 33, Rīga, LV-1024
Darba laiks:
  • pirmd. Slēgts
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
MoselWeins – lielākais Vācijas un Luksembrurgas vīnu piedāvājums Baltijā par vairumtirdzniecības cenām.
MoselWeins veikalā, Pulkveža Brieža ielā 33, Rīgā, Jūs variet iegādāties vīnus, dzirkstošos vīnus, destilātu (grapa), kvalitātes un augstākās kvalitātes Vācijas un Luksemburgas Mozeles vīnus – kāzām, banketiem, dārza svētkiem un visiem citiem svētkiem, pasākumiem par vairumtirdzniecības cenām.
Uzņēmums „MoselWeins” jau astoto gadu veiksmīgi darbojas Baltijas tirgū. Katru gadu mūsu pārstvētās vīndarītavas gūst starptautitskus apbalvojumus, kas apliecina vīnu kvalitātes līmeni un eksluzīvu vīnu pieejamību. Vīnogas tiek rūpīgi audzētas un atlasītas augstas klases vīnu radīšanā. MoselWeins veikalā jebkurai gaumei varēs atrast sausus, saldus, nobriedušus pilnīgas garšas, bagātīgus vīnus ar izteiktu aromātu buķeti. Mūsu veikalā Jūs variet iegādāties un pasūtīt tieši no vīndarītavas privātai kolekcijai vīnus ar lielu uzglabāšanas potenciālu no starp 10 pasaulē vecākās Karthäuserhof vīndarītas. MoselWeins ikgadēji gūst profesionāļu novērtējumu konkursā “Latvijas gada vīns”, atvieglojot vīna izvēli starp Latvijas lielāko veikalu un restorānu vīnu plauktiem.
MoselWeins - Kur tiekas saule, elegance un vīns!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
''MoselWeins'' lielākais Vācijas un Luksembrurgas vīnu piedāvājums Baltijā par vairumtirdzniecības cenām CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
''MoselWeins'' lielākais Vācijas un Luksembrurgas vīnu piedāvājums Baltijā par vairumtirdzniecības cenām CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
MozelWeins
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103686110
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 27.06.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Pulkveža Brieža iela 33, LV-1045
Iegūt pilnu juridisko informāciju