"PAULMANN" apgaismes tehnika mājai un birojam 0

Ģertrūdes iela 53, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA Paulmann-Gaisma ir Vācijas firmas Paulmann Licht GmbH grupas meitas uzņēmums un savu uzņēmējdarbību Baltijas valstu apgaismes tehnikas tirgū veic kopš 1995.gada.

Mēs piedāvājam mūsu preču pircējiem visplašākās izvēles iespējas iegādāties augstas kvalitātes apgaismes tehnikas preces ar mūsdienīgu dizainu un energoekonomiskiem gaismas avotiem dzīvokļiem, privātmājām, dārziem, ofisiem, veikaliem, kafejnīcām, restorāniem, izstāžu zālēm un t.t.

Jebkurš pircējs var iepazīties ar mūsu produkciju gan ar kataloga palīdzību,gan arī apmeklējot mūsu preču mazumtirdzniecības veikalu „Paulmann - Gaisma” Ģertrūdes ielā 53 un t/c „Spice Home” veikalu "PAULMANN", Rīgā.
Mēs piedāvājam mūsu preci iegādāties arī interneta veikalā un iepazīties ar tā pārdošanas noteikumiem un piedāvāto preci šajā mājas lapā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"PAULMANN" apgaismes tehnika mājai un birojam CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"PAULMANN" apgaismes tehnika mājai un birojam CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
PAULMANN-GAISMA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003273385
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.11.1995
Juridiskā adrese:
Rīga, Ģertrūdes iela 53 - 11, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju