"Dartes" SIA 0

Imantas 16. līnija 18 - 1, Rīga, LV-1029
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA „DARTES" PIEDĀVĀ ATBILSTOŠĀKO SORTIMENTU KLĀSTU NO EIROPĀ VADOŠAJIEM UZŅĒMUMIEM ŠAJĀ NOZARĒ.

MŪSU UZŅĒMUMA KVALIFICĒTIE DARBINIEKI LABI PĀRZINA VADOŠO RAŽOTĀJU SORTIMENTU UN TEHNISKĀ IESPĒJAS, TAMDĒĻ PIEDĀVĀJAM ATBILSTOŠĀKO UN EKONOMISKĀKO RISINĀJUMU JŪSU VAJADZĪBĀM.

PLAŠĀ SORTIMENTĀ PIEDĀVĀJAM APKURES KATLUS, VADĪBAS AUTOMĀTIKAS, ŪDENS TVERTNES, SAULES KOLEKTORUS UN TIEM NEPIECIEŠAMOS MONTĀŽAS MATERIĀLUS.

PIE MUMS IEGĀDĀTAJĀM IEKĀRTĀM UN MATERIĀLIEM NODROŠINĀM TO MONTĀŽU, REMONTA IESPĒJAS, SERVISA APKALPOŠANU, KĀ ARĪ GARANTIJAS LAIKA UN PĒC GARANTIJAS LAIKA APKALPOŠANU.
VEICAM APKURES, ŪDENS, KANALIZĀCIJAS, GĀZES, VENTILĀCIJAS, DZESĒŠANAS SISTĒMAS MONTĀŽAS DARBUS, SISTĒMU RENOVĀCIJAS DARBUS, KĀ ARĪ SNIEDZAM SERVISA PAKALPOJUMUS.

MONTĀŽAS DARBUS VEICAM GAN MAZOS OBJEKTOS (DZĪVOKĻI, PRIVĀTMĀJAS), GAN ADMINISTRATĪVAJOS CENTROS. VEICAM SILTUMMEZGLU UN APKURES SISTĒMU IZBŪVES, ŪDENS UN KANALIZĀCIJU SISTĒMU IZBŪVES, DZESĒŠANAS UN VENTILĀCIJAS SISTĒMU IZBŪVES, KĀ ARĪ SILTUMSŪKŅU UN SAULES KOLEKTORU SISTĒMU IZBŪVES.

MŪSU KVALIFICĒTIE DARBINIEKI PAVEIKS DARBUS ATBILSTOŠI JŪSU VAJADZĪBĀM, IEKĀRTU UN MATERIĀLU TEHNISKIEM NOTEIKUMIEM UN ATBILSTOŠI LATVIJAS REPUBLIKAS BŪVNORMATĪVIEM.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Dartes" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Dartes" SIA Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Dartes
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003787303
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 05.12.2005
Juridiskā adrese:
Rīga, Dārzciema iela 60, LV-1073
Iegūt pilnu juridisko informāciju